Рекламний ролик LG переміг на CLIO AWARDS 2011.

Рекламний ролик LG переміг на CLIO AWARDS 201130 травня, 2011 – Компанія LG Electronics (LG) оголосила, що її рекламний ролик під назвою «Щось приховане» (Something’s Lurking), отримав «Золото» на 52-й церемонії CLIO Awards за креативну візуалізацію переваг унікальної технології LG KOMPRESSOR™ . Цей ролик представив паровий пилосос LG з функцією вологого прибирання як кращий захист будинку від невидимих ​​«пилових акул». Церемонія нагородження відбулася у Музеї природничої історії у Нью-Йорку 19 травня.


Ролик-переможець не тільки змусив глядачів посміхнутися, але й підкреслив високу потужність всмоктування пилососа. Пилососи LG, які використовують унікальну технологію KOMPRESSOR™, усувають не тільки видимий пил і забруднення, а й успішно борються з прихованим невидимим пилом, який можна не помітити під час прибирання.


KOMPRESSOR™ є першою у світі  автоматизованою системою компресії пилу, яка забезпечує пилососу високу потужність всмоктування упродовж тривалого часу, забезпечуючи ретельніше прибирання. HEPA фільтр чудово очищує повітря, а мотор пилососа стискає пил у невеликі брикети, тому користувач витрачає менше часу на очищення пилозбірника.

«Ми отримали значний відгук на нашу рекламу завдяки художньому
рішенню, яке представило нашу технологію KOMPRESSOR™ і дозволило завоювати «золото», сказав Чул-хо Хео, глава відділу маркетингу в компанії LG Electronics США. Ми, звичайно ж, будемо намагатися розвивати цей імпульс у нашій роботі з рекламними агентствами, і пропонувати ще креативніші кампанії у майбутньому».


Ролик-переможець було створено рекламним агентством Y&R з Нью-Йорка, представництва якого нині працюють по всьому світі.


CLIO Awards, як і Канський Міжнародний  фестиваль реклами і Нью-Йоркський  фестиваль, входить до числа  найвідоміших у світі фестивалів реклами. Учасники фестивалю отримують нагороди у таких категоріях, як реклама, дизайн, інтерактивний контент і зв’язки з громадськістю. У цьому році на Clio 2011 з’їхалися учасники з 65 країн, які представили на суд журі понад 10.000 записів. 188 з них виявилися відеороликами, з яких тільки 13 отримали «золото».