Проектування та виготовлення сходів.

Сучасна людина став більше цінувати такі поняття, як «комфорт» і «індивідуальність». Особливу увагу приділяється облаштування власного житла. В інтер’єрі важлива кожна деталь, яка гармонійно вписується в загальний дизайн приміщення. Компанія «Дизайн сталі» пропонує виготовити і встановити ексклюзивні сходи в Пензі.

Сходи — це не просто спосіб пересування в просторі. Сходи — це втілення людського прагнення піднятися вгору. За допомогою цієї унікальної конструкції можна створити неповторний затишок в заміському будинку або створити величну обстановку в розкішному особняку.

Виготовлення сходів — це трудомісткий і складний процес, який вимагає особливої ​​майстерності і професіоналізму. Але мало бути технологом, щоб створити витвір мистецтва. Кожен майстер в душі справжній творець і дизайнер. Сходи — це архітектурно-художня конструкція, яка стає ключовим елементом вашого інтер’єру. Декоративні композиції дозволять створити чудовий образ домашнього затишку і підкреслити індивідуальний стиль господаря будинку.

Крім естетичних якостей, сходи мають ряд технічних характеристик, необхідних в умовах сучасного життя. Сходи для дому довговічні, надійні, безпечні і не схильні до зовнішніх впливів. Ці та інші цінні якості обумовлені в першу чергу вибором матеріалів. Один з найбільш затребуваних матеріалів сьогодні — це метал.

Металеві сходи немов переживають друге народження. Як може бути інакше, коли сучасна технологія виготовлення металевих виробів дозволяє створити дивно витончену, міцну і функціональну конструкцію. Сходинки, призначені для більш високих навантажень, виготовляються з чавуну і сталі. Ці сплави характеризуються надзвичайною міцністю і зносостійкістю. Естетичні можливості металу в повній мірі розкриває спеціальна обробка поверхні: хромування, шліфування, полірування, різноманітні варіанти забарвлення.

Сходи можуть бути виготовлені для Вас не тільки з високоміцного і універсального металу. Вашій увазі представлені кераміка, мармур і дерево. Дерево можна порівняти з дорогим хутром. Екологічний, м’який і безумовно естетичний матеріал ніколи не втратять свою актуальність. Мармур — символ розкоші та благородства. Цей матеріал віддають перевагу ті, хто прагне у всьому бути першим. Кераміка — втілення вишуканої краси і технологічності. Природний камінь здавна славиться своїми незвичайними властивостями.

Компанія «Дизайн сталі» пропонує широкий вибір сходів різної складності і конфігурації: прямі, маршові, гвинтові. Особливо популярні сьогодні серед покупців гвинтові сходи — вони створюють атмосферу старовинного замку і забирають далеко в минуле.

Лестницы в пензе