Нові ноутбуки Samsung RV, це оптимальна продуктивність за демократичною ціною.

ноутбуки SamsungSamsung анонсував випуск ноутбуків RV520/518, побудованих на базі новітніх процесорів Intel Core ™ другого покоління і підтримуючих технологію швидкого старту.

Що характерно для нових ноутбуків  Samsung RV520/518

Високоякісний Samsung дисплей

Samsung RV520/518 — ноутбук для всієї родини, він чудово підходить як для роботи, так і для ігор, а також перегляду фільмів, інтернет-серфінгу і спілкування в соціальних мережах. На 15,6-дюймовому дисплеї Samsung зі співвідношенням сторін 16:9 HD-відео відображається з приголомшливою чіткістю і насиченістю кольорів.

Нові ноутбуки Samsung доступні в модифікаціях з глянцевим або антірефлективним дисплеєм. Глянцевий екран Samsung забезпечує найвищу якість і насиченість картинки в іграх і відео, тоді як антірефлектівний дисплей Samsung гарантує підвищений комфорт при читанні з екрану, що знижує навантаження на очі під час тривалої роботи за ноутбуком.

Доступна Samsung мобільність

Мобільність — ключова характеристика ноутбуків Samsung, інженери компанії зробили все, щоб моделі серії Samsung RV на всі сто підходили для мобільного життя. Крім компактних розмірів і малої ваги, новинки Samsung відрізняються підтримкою функції швидкого завантаження Fast Start та інноваційним гібридним сплячим режимом. Користувачеві не доведеться чекати завантаження системи 30-60 секунд — роботу з ноутбуками RV520/518 можна почати буквально через лічені секунди після відкриття кришки дисплея Samsung або натискання на кнопку живлення.

Комфорт для користувача ноутбуком Samsung.

Зручність для користувачів стояло на чолі кута при розробці моделей Samsung RV520/518. Їх стильні корпусу стійкі до появи подряпин і відбитків пальців. Клавіатура Samsung «острівного» типу з ергономічним дизайном і оптимізованим відстанню між клавішами дозволяє швидше і легше набирати текст. Крім того, така клавіатура більш гігієнічна, так як бруд не збирається між клавішами. Додаткову зручність в Samsung забезпечує також окремий блок цифрових клавіш.

Тривалий термін служби акумулятора Samsung — найважливіший параметр для будь-якого портативного ПК, і в ноутбуках Samsung RV520/518 він був збільшений за допомогою технології Samsung PowerPlus. Вдосконалений акумулятор новинок Samsung має майже втричі більший термін служби в порівнянні зі звичайними батареями ноутбуків — до 1000 циклів зарядки.

В України ноутбуки Samsung RV520/518 надійдуть у продаж у червні поточного року.

Если вы поехали на дачу и вдруг исчезло электричество и у вашего любимого ноутбука тоже надумала сесть батарея тогда вам надо купить бензогенератор, который вас никогда не подведёт и вы всегда  будете в сети и со светом.