Меблі та мода.

Меблі та мода.З давніх часів у будь-якому інтер’єрі — меблі є основою, саме меблям надано право, задавати тон нашого будинку, формувати його настрій, а також і непоаторний стиль.

Примхи меблевої моди перебувають в постійному бажанні вибрати для себе щось унікальне, оригінальне и в свою чергу неповторне. В останні десятиліття напрямки мебельної моди та стилю вже по кілька разів один одного змінювали, вигадуючи щось нове, і завдяки жорсткій конкурентності в цій сфері на світовому ринку привело до появи зовсім нових, унікальних по-своєму концепцій та ідей для меблів. Але в інтер’єрному та дизайнерському бізнесі, як і в будь-якому іншому модному відгалуженні, навіть самі унікальні розробки стомлюють і з часом викликають лише нудьгу, втрачають цікавість. Тому й зовсім не дивно, що покупець втомившись від шокуючих і нових стилів, знову потягнувся до старих основ або традицій і почав ностальгувати, згадуючи про «стару добру класику», яка в свідомості багатьох людей надає собою асоціацію з зручністю, комфортом і затишком. Класичну мебль досить легко упізнати на фоні іншою модної тенденції, вона виготовляється з традиційного звичного матеріалу, в основному — це цінні породи якісного дерева. Форми меблів, як правило, геометрично правильні, які не терплять жодних інновацій. Що відносно стилю модерн, то в цьому випадку поряд з деревиною використовують також метал, скло, пластик, тканини. Такі меблі просто вражають своїм розмаїттям конструктивних особливостей і дивує вельми сміливими і несподіваними формами. Відмітна ознака таких меблів — легкість і виразність. Серед такої мебелі можна виділити спальни купить киев, які вражають своєю неповторністю.

Що ж все-таки буде на піку попиту серед мебельної галузі через рік чи десять років, за звичай подібного роду консультаціями всього прийнято звертатися до дизайнерів Італії та Франції.

В даний час в моді знову матеріали натуральні, природного походження, модно дерево цінних порід з красивою та цікавою своею текстурою, покрита матовим воском. У металі превалюють латунь чи бронза. Все популярніший стає в домашньому інтер’єрі кований метал і гравіровані елементи.