LG OPTIMUS BLACK ВИХОДИТЬ НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РИНОК.

LG Optimus Black выходит на европейский рынокСтильний тонкий і легкий смартфон з яскравим дисплеєм NOVA

КИЇВ, 10 травня, 2011 – Стильний тонкий і легкий Android-смартфон LG Optimus Black, оснащений унікальним дисплеєм NOVA, буде доступний в Європі вже наприкінці травня.

Успішний дебют на міжнародній виставці споживчої електроніки CES у Лас-Вегасі та демонстрація на Mobile World Congress в Барселоні зробили LG Optimus Black популярним ще напередодні офіційного старту продаж. 56 роздрібних мереж з 50 країн світу вже прийняли попередні замовлення на цей смартфон, продажі якого незабаром почнуться на всіх шести континентах – спочатку в Європі, а потім у Північній Америці, Азії та інших країнах світу.

Завдяки інноваційному дисплею NOVA, який забезпечує смартфону LG Optimus Black оптимальну яскравість й контрастність, інформація легко читається, а природне відображення чорного і білого кольорів роблять цей пристрій ідеальним для перегляду веб-сторінок. При цьому NOVA дисплей, який використовується у приміщенні, споживає удвічі менше енергії порівняно із звичайними LCD-дисплеями.

Лаконічний дизайн телефону підкреслює 4-дюймовий дисплей, виконаний урівень з корпусом, завдяки чому пристрій виглядає як моноліт. Сприятливе враження доповнює тонкий 9.2 мм корпус і невелика вага – всього 109г.

LG Optimus Black выходит на европейский рынок«LG Optimus Black було створено спеціально для тих користувачів, які цінують функціональність і стиль. Цей смартфон поєднує в одному «інтелектуальному» комплекті гарний дизайн, високу продуктивність і мобільність, – сказав д-р Чен-Сок Парк (Jong-seok Park), президент и вища посадова особа (CEO) компанії LG Electronics Mobile Communications. – Ми переконані, що LG Optimus Black чудово доповнить нашу лінійку смартфонів LG Optimus і стане одним із найпопулярніших телефонів у світі».

Спочатку у продаж надійде чорний варіант LG Optimus Black, який у наступному місяці буде доповненийстильною білою версією. В Україні продажі смартфона LG Optimus Black розпочнуться на початку червня.

Основні характеристики LG Optimus Black :
• 4-дюймовий дисплей NOVA (яскравість 700 кд/м ²)
• Розміри: 122 х 64 х 9.2мм
• Вага: 109г
• 1 ГГц процесор (Texas Instruments OMAP3)
• Wi-Fi Direct™
• Основна камера 5 Мп/Фронтальна камера 2 Мп
• Жестовий інтерфейс, що базується на гіроскопі (можливість користуватися жестовою функцією і за допомогою простих рухів управляти функціями телефону)
• 2 Гб вбудованої пам’яті з можливістю розширення до 32 ГБ за допомогою Micro-SD
• Батарея 1500 мАг Li-ion