Кому не можна робити масаж.

Багато хто з нас дуже люблять масаж. І ця процедура по правді досить приємна. Але не багато людей замислюються над тим, що існує безліч випадків, коли масаж категорично робити не можна. Ці випадки в більшості пов’язані зі станом здоров’я. Тому, перш ніж іти в масажний кабінет, лікарі настійно рекомендують спершу проконсультуватися. Але вам самим слід знати, при яких захворюваннях не можна лягати на масажний стіл. Таких захворювань можна нарахувати предостатньо, тому до цього питання зневажливо ставитися не варто.
У першу чергу, цілком логічно, йти на масаж не варто, якщо у вас є: яке не будь шкірне захворювання, висип, подразнення, бульбашки, гнійні висипання, алергічні реакції і т.д.
Так само зрозуміло, якщо є на шкірі не загоєні рани, сильні синці, нагноєння, опіки, то слід почекати з відвідуванням масажного кабінету.
А якщо вам не подобаються фотографії нещодавно зроблені на якомусь святі то ви їх можете відредагувати в фотошоп онлайн на русском, накласти маски, освіжити, прибрати не потрібне, теж як би своєрідний масаж для фото, після чого фотографії з вашим обличчям ще буде більше привабливими.
Якщо ви зовсім недавно перенесли яку ні будь операцію, то масаж може бути на якийсь час протипоказаний. Обов’язково варто проконсультуватися у свого лікаря.
Так само не потрібно йти на масаж, якщо у вас підвищена температура тіла і не важливо чим викликана ця температура — інфекцією, вірусом або ще чим небудь. Просто потрібно запам’ятати: перед відвідуванням масажиста, обов’язково поміряйте свою температуру тіла.
Якщо ви страждаєте тромбозом, тромбофлебітом або якщо у вас є варикозне розширення вен — потрібно бути поакуратніше з масажними процедурами. При подібних захворюваннях краще взагалі відмовитися від цього приємного заняття, але в будь-якому випадку не ігноруйте консультації з лікарем.
Не варто робити масаж і тим, у кого погане згортання крові, або у кого є хвороби кровотворних органів.
Слід пам’ятати: протипоказанням до прийому масажних процедур може стати будь-яке хронічне захворювання. Так само лікар може заборонити масаж жінкам з порушеним менструальним циклом і вагітним.
І не варто забувати: масаж — це не тільки приємна процедура, але й елементарний метод лікування. І як будь-яке інше лікування, масаж долен призначатися фахівцем і ним же супроводжуватися.