Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Компанія LG Electronics представила нові моделі побутової техніки.

ПАРИЖ, 17 травня 2011 – У знаменитій Ейфелевої вежі, з якої відкривається чудовий вид на Париж, у присутності понад 150 дилерів і провідних фахівців галузі, компанія LG Electronics (LG) представила дві нові моделі побутової техніки, орієнтовані на європейський ринок. Це інноваційна пральна машина LG 6 Motion з прямим приводом і можливістю завантаження до 12 кг – найбільша у своєму класі, – і парова посудомийна машина, яка не потребує попереднього обполіскуванні посуду.
Завдяки технології прямого приводу  і системі 6 Motion, нова пральна машина LG забезпечує ретельне і делікатне прання будь-якого одягу. У свою чергу, нова посудомийна машина, виконана за технологією TrueSteam™, видаляє навіть найсильніші забруднення і залишки їжі. Обидва пристрої забезпечують високу якість прання та миття посуду і дбайливо ставляться до речей, ніби роблять це вручну. При цьому споживається мінімальна кількість електроенергії: клас енергоспоживання нової пральної машини LG відповідає рейтингу А+++, а посудомийної машини – A++. Таким чином, ця новинка споживає на 14% менше енергії і витрачає на 35% менше води, ніж звичайні посудомийні машини.
Незважаючи на стандартний розмір корпусу, в барабан пральної машини LG можна завантажити до 12 кг білизни. При цьому технологія прямого приводу і система 6 Motion дозволяють підібрати оптимальний режим прання для всіх типів тканини, а завдяки функції TrueSteam™ миючі засоби швидше і глибше проникають в її волокна, дозволяючи швидко та якісно відпирати речі при мінімальних енерговитратах.
Посудомийна машина LG не вимагає попереднього ополіскування посуду та ефективніше використовує електроенергію. Завдяки системі SmartRack™, стійки посудомийної машини можна легко регулювати, завантажуючи різний за розміром посуд і кухонне начиння, водночас мотор з інверторним прямим приводом забезпечує пристрою високу продуктивність, а також дозволяє економити воду та електроенергію.
Компанія LG Electronics надає 10-річну гарантію на прямий привід двигуна, який використовується в обох пристроях – пральній і посудомийній машинах. А функція SMART DIAGNOSIS™ дозволяє легко обслуговувати ці пристрої, постійно підтримуючи їх в ідеальному робочому стані.