Інтернет магазин — фактор довіри.

Інтернет магазиниНезважаючи, що криза трохи вибила з колії наших людей, але що характерно в цей період збільшилася кількість інтернет магазинів, багато бізнесменів Україні перевели свій бізнес в мережу інтернет, може із за того, що довелося зменшити кількість робітників і орендованих площ під магазини, але в теж час зробити свій бізнес більш гнучким, оскільки клієнтура і реклама набагато ширше ніж рамки певного населеного пункту.

За оцінками незалежних експертів, щоб відкрити магазин у мережі інтернет, потрібно стартового капіталу на три — чотири тисячі доларів, що характерно основна частка грошей іде на рекламу, тобто просування магазина в мережі, пошук потенційних покупців. Основну ж нішу займають великі гіпермаркети, які мають своє інтернет відділення, що сприяє збільшенню продажів. Також, вони в силі запропонувати своїм покупцям більше товарів на вибір, ніж маленькі магазинчики, але і в останніх є свої плюси, це ексклюзивність пропонованого товару.

Основний фактор, який стримує покупців в мережі, це чинник недовіри до віртуальних сервісів, немає можливості «помацати». Але все ж таки з часом народ зміцнює свої позиції до цього виду торгівлі, для початку робиться маленька покупка для перевірки, якщо пройшло все добре можна далі купувати, адже переваги є — це простота, не треба нікуди йти, а головне ціна яка і заманює до нової покупці через інтернет.

Інтернет магазини в Україні зараз пропонують великий вибір товарів на будь-який смак, але все-таки основний популярністю користуються товари які не вимагають приватного контакту з покупцем, це книги, диски, картки мобільного зв’язку, мобільні телефони, ігри, комп’ютери та комплектуючі до них. Також популярна жіночий одяг та нижня білизна. Популярністю також користуються різні інтимні речі, тому що людині не треба червоніти біля прилавка, а може просто отримати потрібну консультацію «онлайн» і придбати потрібний товар, для задоволення.

Зараз в Україні спостерігається зростання інтернет користувачів в середньому 12-15% щомісячно, сприяє цьому зниження цін провайдерів на інтернет трафік, особливий зростання спостерігається в сегменті мобільних користувачів. Та й що там говорити молодше покоління, студенти, учні все більше звикають до мережі, і росте в Україну нове інтелектуальне покоління. І ні куди від цього не дінешся. Україна тягнеться до Європи і до світу, а інтернет це частина світу, багато людей вже там і живуть, це соціальні мережі, ігри, новини, купівлі та багато іншого, що нас так заманює, бути завжди на зв’язку і в курсі всіх подій адже це здорово, і все це інтернет.