Девід Бекхем став представником бренду Samsung на Олімпійських іграх.

Samsung на Олімпіаді-2012Зірка світового футболу виступить у ролі представника бренду Samsung на Олімпіаді 2012 року в Лондоні.
Компанія Samsung Electronics, лідер ринку споживчої електроніки і Світовий Олімпійський партнер у сфері бездротового телекомунікаційного устаткування, оголосила про укладення ексклюзивної угоди з Девідом Бекхемом. Англійський футболіст стане всесвітнім представником бренду Samsung на Лондонській Олімпіаді 2012 року. Бекхем починає виконувати обов’язки представника бренду негайно і буде відігравати провідну роль в інформуванні громадськості про те, що Samsung виступає спонсором Олімпіади 2012 року в Лондоні як Всесвітній Олімпійський партнер.

Початком співпраці стане багатоплатформенна рекламна та PR-кампанія за участю Девіда Бекхема, яка висвітлює різні елементи маркетингової програми Samsung на Олімпіаді-2012. На церемонії офіційного підписання партнерської угоди віце-президент і керівник підрозділу міжнародної маркетингової підтримки спорту компанії Samsung Electronics Гіхьюн Квон підкреслив, що Девід Бекхем повністю підтримує прагнення Samsung залучати молодь до занять спортом. Також Самсунг славиться високою якістю електротоварів та побутової техніки яким не потрібен ремонт кондиционера, чи будь якого ще приладу, недаремно фірма виробник гарантує довгий термін єксплуатації її товарів, а цей меркетинговий хід ще більше покращить повагу до компанії.

«Спорт дає унікальну можливість об’єднувати людей. Девід брав активну участь в численних ініціативах, спрямованих на поліпшення якості життя молоді в усьому світі, а маркетингова кампанія Samsung на Олімпіаді 2012 в Лондоні підкреслює важливість залучення молодих людей до занять спортом. Тому ми раді, що Девід підтримує нас у прагненні розширити аудиторію Олімпійських ігор по всьому світу за допомогою сучасних мобільних технологій », — зазначив Гіхьюн Квон.

Девід Бекхем, на думку компанії, — краща кандидатура на роль представника бренду Samsung на Олімпіаді-2012. Його спортивні успіхи і зусилля, спрямовані на те, щоб Олімпійські ігри пройшли саме в Лондоні, послужили головним доказом на користь цього вибору. Бекхем народився в Лейтонстоуне (в одній зупинці метро від Олімпійського парку-2012 в Лондоні), в дитинстві грав у футбол на вулицях і в парках в цьому районі, тому його зв’язок з Лондонською Олімпіадою дуже тісна.

Бекхем так прокоментував укладення угоди: «Я пишаюся тим, що став членом команди, зусиллями якої Олімпіада знову повернулася в моє рідне місто — Лондон. Це одне з найбільш значних подій в світі. Мета моєї роботи з популярним брендом Samsung — допомогти якомога більшій кількості людей насолодитися Олімпійськими іграми ».

Такі відомі представники бренду, як Девід Бекхем, привертають увагу громадськості до тих знань, досвіду і технічних засобів, які є внеском Samsung у підготовку і проведення Олімпіади.

Гіхьюн Квон також підкреслив: «Девід Бекхем — зірка світового спорту. Його участь в підготовці Олімпіади допоможе привернути увагу вболівальників до цієї події. Ми дуже раді нашому партнерству і з нетерпінням чекаємо початку спільної роботи з Девідом над цілим рядом маркетингових ініціатив, які будуть проводитися до кінця 2012 року і об’єднані темою Олімпіади в Лондоні ».