Чудова дитяча каляска Peg Perego Pliko.

Дитяча каляска Peg Perego PlikoЧудова пpoгулoчнaя кoляcкa Peg Perego Pliko P3 COMPACT COMPLETO. Завдяки наявності в комплектації утеплювальній накидки на ноги дитини і дощовика, коляску можна використовувати протягом усього року. Практичність peg perego pliko p3 2011 і якість італійських тканин з бавовни з просоченням надають дитячій колясці елегантність, довговічність і надійність у використані.

Характеристика дитячої каляски Peg Perego Pliko P3 COMPACT COMPLETO:
Прогулянкове сидіння для дитини:
Регульована спинка каляски для дитини має декілька положень, в тому числі і горизонтальне, завдяки чому ви можете покласти малюка, як йому буде саме зручно.

5-ти точкові зручні та облягаючі ремені безпеки для дитини, що пройшли перевірку на надійність.

Складаний при необхідності водонепроникний капюшон присутній у дитячій калясці, до якого можливе пристебнути за допомогою блискавки дощовик під час негоди на вулиці.

Капюшон у дитячої каляски легко трансформується в тент за допомогою блискавки
Зручний пластиковий бампер, за який так люблять триматися малюки знімається з петель для більш зручного доступу до малюка або ж забирається повністю для дітей старшого віку

Регулюючу підніжку в 3-х положеннях можна без праці підігнати під зростання вашої дитини, що є дуже зручно. А придбати таку чудову дитячу каляску peg perego pliko p3 2011 можна ua-ua.kiev.ua, за досить вигідною ціною, наші діти варті кращого.