Чи може їжа викликати пітливість? Як дієта впливає на поведінку і організм?

кушать и не потетьНаприклад, ви пішли в ресторан і замовили вишукані страви. Незабаром після цього, макіяж починає підтікати, а ваш аромат характеризується неприємними запахами!

Уникнути цього кошмару, можна, якщо не вживати певні харчові продукти.

Чому деякі продукти змушують нас потіти?
Це пов’язано з речовиною капсаїцин, яка збуджує нервову систему і активізує потові залози. Капсаіцин як правило перебуває в таких продуктах як червоний перець і в усьому куди його додали.

Те ж саме може статися при вживанні гарячої їжі або напоїв (гарячі супи, каву, чай і т.д.)

Чому певні види їжі викликають неприємний запах тіла?
Є продукти, які при споживанні, активно починають, виділятися з сечею, диханням і потом.

У список заборонених продуктів входять цибуля, броколі, капуста, брюссельська капуста і звичайно часник.
Аналогічним чином діють ароматичні спеції, такі як каррі і кмин, а за даними досліджень, м’ясоїди, як правило, мають більш сильний запах, ніж тих, хто віддає перевагу іншим продуктам харчування.

Як можна зменшити запах їжі?
Не існує чарівної пігулки, яка дозволить усунути всі неприємні запахи … якщо ви раніше вжили велику тарілку макаронів з часниковим соусом. Тим не менш, експерти відзначають, що велика кількість рідини після прийому їжі може зменшити неприємні запахи.

Взагалі потрібно особливу увагу звернути на зміни в запаху поту:
Якщо ви помітили, що є новий і незвичайний запах шкіри необхідно проконсультуватися з лікарем, оскільки це зміна може бути пов’язано з деякими проблемами зі здоров’ям.

Тому будьте обережні, бо є що багато різних захворювань, включаючи діабет і захворювання щитовидної залози, які можуть змінити запах тіла або викликати рясне потовиділення.

Нема бажання потіти на людях то потійте вдома зателефонувавши в ресторан доставки і смакуйте улюдленими стравами прямо у себе перед телевізором, що не є зовсім здорово.