Хто найбагадший у кіно.

мільярдер Скрудж МакдакНа вершині списку найбагадших вигаданих кіногероїв за версією журналу Forbes, який був складеній в 2011 році, всім відомий з дитинства мульт герой мільярдер Скрудж Макдак. За даними видання, завдяки 30-процентному зростанню цін на золото, стан Скруджа збільшилася з 33,5 мільярда до 44,1 мільярда доларів. Як відомо жадібний Макдак зберігає свої гроші в золотих доларах в гігантському броньованому сховищі, яке постійно хотять пограбувати брати Гавс.

Наступну сходинку рейтингу багатих героїв кінокартин зайняв вампір Карлайл Каллен (Carlisle Cullen), глава сім’ї Калленов із серії книг «Сутінки» Стефані Майєр та герой одноименої художньої картины. Своїм станом в 36,2 мільярда доларів він зобов’язаний, зокрема, здібності дочки Еліс до передбачення. Саме донька порадила Каллену вкласти гроші в Wal-Mart і Google, коли ці компанії тільки з’явилися на ринку.

Слідом за вампіром Карлайлом Калленом крокує до вершини рейтингу вигаданих багатіїв Артеміс Фаул другий — юний геній його стан оцінюється в 13,5 мільярда доларів. Він у віці 10 років отримав у спадок владу над одним з найбільших у світі злочинних синдикатів. Фаул — герой серії книг ірландського письменника Йона Колфера.

Далі за Артемісом Фаулом іде відомий персонаж коміксів і найбагатший хлопчик на Землі Річі Річ. Стан молодої людини, що заробляє на виробництві роботизованих домогосподарок і атомних тостерів, оцінюється в 9,7 мільярда.