Samsung буде продавати в Україні HDTV-монітори ТА750 і ТА950.

HDTV-монітори SamsungНа початку квітня 2011 року — Компанія Samsung Electronics представила на українському ринку HDTV-монітори Samsung TA750 і TA950. Вбудований цифровий ТВ-тюнер стандарту DVB-T/T2/C і функція «Картинка в картинці» перетворюють такий Samsung HDTV-монітор в телевізор, який можна одночасно використовувати і для роботи.

Нові монітори Samsung підтримують 3D-зображення і відрізняються передовими технологіями, витонченим зовнішнім виглядом, зручністю установки і універсальністю використання. Володіючи діагоналлю екрана 23 і 27 дюймів, нові монітори Самсунг здатні відображати реалістичну тривимірну картинку з роздільною здатністю Full HD (з 1920 x 1080). Більш того, моделі Самсунг TA750 і TA950 оснащені вбудованим 3D-конвертором, який у режимі реального часу перетворює стандартне 2D-зображення в 3D. Дане рішення дозволить по-новому поглянути на улюблені фільми, фотографії, ігри і відеозапису. У комплекті з монітором Samsung поставляються окуляри з активним затвором для перегляду тривимірного зображення.

Коректне відображення на моніторі кольорів Samsung практично з будь-якої точки перегляду забезпечують широкі кути огляду 160-170 ° і функція Magic Angle Vertical. Остання дозволяє регулювати кут нахилу екрану монітора так, щоб на нього було зручно дивитися з будь-якого ракурсу. Частота розгортки монітора Samsung 120 Гц забезпечить чітку, немерехтливий картинку, що особливо важливо для екшн-ігор або 3D-кіно.

Ще одна особливість HDTV-моніторів Samsung — це чудове відтворення звуку завдяки технології SRS, оптимізованої для 3D. Підтримка стандартів Dolby і DTS гарантує також відтворення високоякісного звуку через зовнішні динаміки Samsung. Поєднання чудового звуку і функцій ТБ-тюнера робить нові монітори Samsung кращим вибором для цінителів мультимедійних розваг.

На висоті й дизайн Samsung ТA950 і Samsung ТA750. З першого ж погляду можна побачити, що це твори мистецтва, а не просто високотехнологічні монітори. Неординарні лінії силуету моделі ТA950 підкреслені асиметричною ніжкою монітора, а відмінна риса моделі ТA750 — глянцева металізована підставка. Обидві новинки моніторів Samsung мають тонку рамку, тому їх екрани виглядають ще більше, а 3D-зображення на них — ще більш захоплююче.

HDTV-монітори Samsung розроблені з турботою про навколишнє середовище — вони здатні економити до 40% електроенергії в порівнянні з традиційними моделями моніторів на ринку. Настільки серйозні показники досягаються за рахунок застосування передових технологій Samsung LED-підсвічування, а також сенсорів Eco Light і Eco Motion. Перший регулює яскравість монітора підсвічування відповідно до зовнішнім освітленням, а завдяки сенсору Eco Motion монітор автоматично вимикається, якщо перед ним певний час нікого немає, і включається при появі користувача перед екраном.

Samsung ТA950 і ТA750 мають прямий доступ до популярних соціальних сервісів, наприклад, YouTube, Facebook і Twitter, а також дозволяють завантажувати додатки, використовуючи фірмовий сервіс Samsung Smart Hub. Технології Samsung AllShare і Samsung ConnectShare дають можливість в один клік створити домашню мережу і обмінюватися файлами мультимедіа з будь-якими цифровими пристроями.

Нові HDTV-монітори Samsung з’являться в українських магазинах в червні.

Основні характеристики моніторів Samsung ТА950/750:
Діагональ екрану — 23 «/ 27»
Дозвіл екрана — 1920 х 1080
Яскравість — 300 кд / м ² (27 «), 250 кд / м ² (23»)
Кути огляду — 170 ° / 160 °
Динамічна контрастність: Mega DCR
Особливості мониторів Samsung ТA950 і Samsung ТA750
— Вбудований Samsung ТВ-тюнер
— Функція «Картинка в картинці»
— Samsung 3D-конвертер
— Функція Samsung Magic Angle Vertical 

Джерело: newsroom.samsung.ua