RipStik прогресивне задоволення.

Що являє собою RipStik?RipStik в Україні (РіпСтік або роллерсерф від анг. Rollersurf) — це іграшка 2008 року в США, яка перемогла в номінації «Найбільш Популярна Вулична Розвага». Власником патенту на виготовлення RipStik є всесвітньовідома компанія «Razor», що займається розробкою прогресивних розважальних товарів і їх просуванням на ринок. Сьогодні роллерсерф активно продають у більш ніж 10 тис. роздрібних магазинів по всьому світу. RipStik увійшов в рейтинг 12 найбільш продаваних товарів в супермаркетах «Wal-Mart» (найбільша роздрібна мережа світу).

Що являє собою RipStik?

Що являє собою RipStik?Ріпстік — це різновид скейтборду, головна особливість якого наявність двох, а не чотирьох коліс, до чого багато з нас звикли. Але ледве «осідлавши» скейт на двох колесах, починаєш розуміти, що Ріпстік має лише зовнішню схожість зі своїм «старшим братом». Рухи, які надають інерцію Ріпстіку, схожі з тими, які здійснюють серфенгистов і сноубордисти для розвитку швидкості та утримання рівноваги. І якщо на скейті необхідно періодично відштовхуватися ногою, то Ріпстік дозволяє зберігати і розвивати швидкість як завгодно довго.

Конструктивно Ріпстік представляє собою надміцну пластикову конструкцію, що складається з наступних елементів:

— Дві незалежні платформи, з’єднані між собою торсіонною пружинною;
— Уретанові 76мм колеса з підшипниками ABEC 5.

Колеса Ріпстіка закріплені таким чином, що можливе їх вільне обертання на 360 градусів. Завдяки цій особливості райдер може здійснювати трюки не тільки із плавними, але і різкими маневрами.