Пральні машини LG 6 Motion з функцією обробки парою.

КПральна машина LG F1480TDSИЇВ, 12 квітня, 2011 — Компанія LG Electronics (LG) представляє на українському ринку нове покоління парових пральних машин з інверторним прямим приводом та системою 6 Motion. Функція обробки парою True Steam забезпечує якісне і делікатне прання з видаленням неприємних запахів та алергенів всього за 20 хвилин.

Прання парою — це унікальна технологія, що дозволяє швидко та ефективно освіжити одяг і білизну, усуваючи складки та неприємні запахи без додавання хімічних речовин. Пар розгладжує дрібні складки й заломи, розпрямляючи волокна тканини — кожне окремо. При цьому одяг стає м’якішими і приємнішим на дотик, ніж після прання у звичайній пральній машині. Мікроскопічні частинки пари проникають усередину волокон, усуваючи не лише неприємні запахи, але й причину їх виникнення, а також повністю розчиняє речовини, що викликають алергію, — пилок, грибки, кліщів і шерсть домашніх тварин. На відміну від окропу, пара може підтримувати оптимальну температуру, необхідну для успішної боротьби з алергенами, — 50 ~ 60 ° C. Ефективність парових пральних машин LG з прямим приводом підтверджена результатами тесту, проведеного Британським фондом з боротьби з алергією.

LG F1280TDS5Під час прання парою енергія витрачається раціональніше, ніж під час звичайного прання водою, і відповідно, парові пральні машини LG з прямим приводом споживають на 29% менше води порівняно із звичайними пральними машинами з таким самим об’ємом бака. Пар нагріває барабан, і прання відбувається швидше та ефективніше, що дозволяє зберегти до 21% електроенергії порівняно із звичайними пральними машинами і до 30% порівняно з пральними машинами класу А.

Нові моделі пральних машин LG з функцією обробки парою також мають усі переваги системи 6 Motion та технології інверторного прямого приводу, що забезпечують високу якість прання для всіх типів тканин. Інверторний прямий привід також дозволяє знизити рівень вібрацій пральних машин LG, збільшити стабільність двигуна і продовжити термін його роботи. Підтверджуючи високу надійність Direct Drive, компанія LG пропонує 10-річну гарантію на всі двигуни цього типу.

В українських роздрібних мережах доступний широкий асортимент парових пральних машин LG 6 Motion.