Оновлений Kia Picanto

новий Kia PicantoОновлений Kia Picanto — маленький і нарядний автомобіль з характером який не позбавлений смаку. Picanto заснований на платформі та двигуні материнської компанії Hyundai, i10 — з більш різким, більш європейський інтер’єром. Автомобіль Kia Picanto несе в собі симбіоз компактних габаритів і дуже гідну місткість. Маленький Kia Picanto тепер ще підріс і тому у ньому вільно поміститься чотири дорослих людини при цьому демонструє гідну динаміку і в будь-який момент може по-дорослому рикнуть. На оновленому автомобілі використовується двигун трициліндровий об’ємом 1,0 л. і  з чотирма циліндрами об’ємом 1,25 л всі комплектуються механічною коробкою передач.

новий Kia Picanto

У великому місті компактний Kia Picanto дозволить розвернутися на самому мінімальному ділянці дороги, пронозливі прошмигнути в найвужчу щілину, припаркуватися там, де багато хто навіть при великому бажанні не помістяться, і заправлятися майже в два рази рідше, ніж досить економічні машини гольф-класу. Симпатична зовнішність, яскравий зручний салон, маневреність, легкість в управлінні, економічність, та й безпека значно покращилась за старі Picanto, але та ж легкість трансформації багажника який виріс на 27% більше — це все ті характеристики Kia Picanto, які ставлять його в ряд найбільш комфортних, надійних і безпечних автомобілів. Новий Kia Picanto є п’ятидверний там і трьох дверний, це вже діло смаку. Прогнозованна ціна ж на новий Kia Picanto 100000 гривень.

День ото дня случаются поломки на дорогах и в таких случаях желательно вызвать эвакуатор тем более этот сервис становится все более доступным.