Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Масове виробництво прозорих LCD-панелей від Samsung Electronics

Компанія Samsung Electronics оголосила випуск 22-дюймових прозорих LCD-панелей. Панелі Samsung поставляються в чорно-білому та кольоровому варіантах, мають контрастність 500:1 і дозвіл WSXGA + (1680 х 1050).
На відміну від звичайних LCD-панелей, в новинках Samsung використовується блок підсвічування з прозорістю 5%, що дозволило добитися рівня прозорості 20% для чорно-білих LCD-панелей і 15% — для кольорових. Завдяки такому рівню прозорості через Samsung LCD-панель можна дивитися, як крізь скло.
Крім того, прозора LCD-панель Samsung споживає на 90% менше електроенергії в порівнянні з традиційною рідкокристалічною панеллю з задньою підсвіткою. Цього вдалося досягти завдяки тому, що прозора панель Samsung використовує для підсвічування зовнішнє освітлення, наприклад, сонячне світло, а це істотно знижує потребу в електроенергії.
Прозорі панелі Samsung відкривають дуже широкі можливості в якості рекламних інструментів, оскільки дозволяють демонструвати рекламу в вітринних вітражах, на вуличних рекламних щитах і виставкових стендах.
Компанії та навчальні заклади можуть також використовувати прозорі Samsung панелі як більш ефективного засоби відображення інформації.
Йонгван Парк, старший віце-президент підрозділу LCD-панелей компанії Samsung Electronics, зазначив: «Прозорі дисплеї Samsung пропонують безліч варіантів використання в будь-якій галузі і є ефективним засобом для відображення інформації і комунікацій. Вперше у світі почавши масове виробництво прозорих LCD-панелей, Samsung Electronics планує лідирувати на ринку цих пристроїв і пропонувати різні способи їх застосування ».
newsroom.samsung.ua