LG Optimus 2X потрапив до Книги рекордів Гіннесса як перший двоядерний смартфон у світі.

Android смартфон

29 квітня, 2011 – Смартфон LG Optimus 2X виробництва компанії LG Electronics (LG) увійшов до Книги рекордів Гіннесса™ як перший у світі мобільний телефон, оснащений двоядерним процесором. Цей технологічний стрибок забезпечив LG Optimus 2X швидкість, високу продуктивність та надійність у використанні мультимедійних функцій.

LG Optimus 2X було анонсовано у грудні 2010 року і вперше представлено на міжнародній виставці споживчої електроніки CES у Лас-Вегасі в січні 2011 року. У тому ж місяці смартфон надійшов до продажу у Кореї і, обійшовши своїх конкурентів, невдовзі з’явився на інших ключових ринках. Нині LG Optimus 2X можна придбати в Північній Америці, Європі та Азії, а в травні його буде представлено у Латинській Америці.

«Ми дуже схвильовані тим, що LG Optimus 2X офіційно увійшов до Книги рекордів Гіннеса як перший двоядерний смартфон у світі, – сказав Чон-сок Парк (Jong-seok Park,) президент компанії LG Mobile Communications. – LG Optimus 2Х відкрив нову «двоядерну» еру на арені смартфонів, завдяки безпрецедентно високій швидкості і продуктивності. У поєднанні з іншими унікальними функціями, такими як дзеркалізація контенту за допомогою HDMI, LG Optimus 2X відмінно позиціонується як дійсно преміальний Android смартфон».

Френк Фоулі (Frank Foley), старший віце-президент Книги рекордів Гіннеса™, сказав: «Книга рекордів Гіннеса з гордістю приймає цей новий рекорд і вітає LG Optimus 2X з цим досягненням у стрімко мінливому світі сучасних технологій».

LG Optimus 2X: швидкий та потужний двоядерний смартфон

Двоядерна система-на-чіпі Tegra 2, розроблена провідним виробником графічних процесорів компанією NVIDIA®, працює з тактовою частотою 1 ГГц. Завдяки надпотужній платформі, новий смартфон LG Optimus 2X демонструє більшу продуктивність, споживаючи при цьому менше енергії, а також забезпечує швидше завантаження веб-сторінок та більш плавне оновлення зображення в іграх, ніж одноядерні процесори, що працюють з такою ж швидкістю. Ще одна особливість LG Optimus 2X – це миттєвий відгук на натиснення і підтримка багатозадачності, при якій перехід між програмами відбувається непомітно для ока.

LG Optimus 2X також підтримує відтворення  і запис відео високої чіткості (HD 1080p), при цьому переглядати HD або Flash контент на екрані смартфона так само зручно, як на дисплеї комп’ютера. Пристрій оптимізовано для легкого підключення та обміну контентом: завдяки функції HDMI mirroring і micro HDMI роз’єму, зображення можна вивести на великий HD дисплей, а за допомогою бездротового DLNA (Digital Living Network Alliance) інтерфейсу – обмінюватися контентом з іншими цифровими пристроями.

LG Optimus 2X також можна використовувати  в якості ігрової приставки,  повною мірою реалізуючи можливості HDMI mirroring та вбудованого гіроскопа, а враження від гри посилить яскрава графіка. Смартфон також оснащений вбудованою фронтальною камерою, роз’ємом MicroUSB та акумуляторною батареєю ємністю 1500mAh, а також підтримує карти пам’яті MicroSD.

Основні характеристики двоядерного смартфона LG 2X OPTIMUS:
• 4.0-дюймовий WVGA-екран
• 8ГБ пам’яті (можливість розширення до 32 ГБ)
• Акумуляторна батарея 1500 мАг
• Камера основна 8 Мп; фронтальна 1,3 Мп
• HDMI mirroring
• 1080p MPEG-4/H.264 відтворення та запис
• Сервіси Google: Google Voice Search™, Google Voice Action™, Google Goggles™, Google Shopper™, Google Maps™