LG Electronics буде випускати «розумну» побутову техніку.

«розумний» холодильник LG.Компанія LG Electronics офіційно представила  перший інтелектуальний пристрій з функцією Smart Grid-ready


Компанія LG Electronics (LG) ввела у комерційну експлуатацію першу модель у лінійці «розумної» побутової техніки – «розумний» холодильник LG. Весь модельний ряд інтелектуальних пристроїв, що пропонують новий інноваційний спосіб економії енергії, буде представлений упродовж 2011 року.
Інтелектуальні пристрої LG – це не окремі продукти, а комплексне повністю інтегроване інтелектуальне рішення для дому, здатне зробити життя споживачів кращим і комфортнішим.


Інтелектуальна технологія компанії LG Electronics – THINQ (TM) – вперше була представлена
​​на початку 2011 року на найбільшій міжнародній виставці побутової електроніки CES у Лас-Вегасі. Ця технологія складається з п’ятьох основних елементів – Smart Grid, Smart Diagnosis, Smart Access, Smart Adapt і Smart Manager, за допомогою яких можна дистанційно керувати холодильниками, пральними машинами, плитами і роботизованими пилососами. У поєднанні з технологією Smart Grid і базовими технологіями, розробленими компанією LG Electronics, ці інноваційні рішення дозволяють краще економити електроенергію, час і кошти.

«Розумний» холодильник LG: перший пристрій у лінійці «розумної» побутової техніки

Функція Smart Grid-ready контролює споживання електроенергії холодильником і керує його роботою  таким чином, щоб він споживав менше електроенергії, і навіть враховує тарифи. Наприклад, у багатьох країнах вартість електроенергії вночі і в так званий «рекомендований час» нижче. Smart Grid-ready враховує всі ці фактори і в результаті істотно скорочує рахунки за електрику.

Smart Manager дозволяє контролювати вміст  холодильника, інформуючи користувача  про наявність у ньому тих  чи інших продуктів, місці, де вони знаходяться або завершення терміну зберігання. Завдяки функції Smart Access ця інформація буде доступна на екрані смартфона або планшета, що дозволить підкоригувати список покупок або продумати меню майбутньої вечері. Холодильник також пропонує рецепти корисних страв з урахуванням наявних у будинку продуктів.


У разі несправності унікальна функція Smart Diagnosis підготує повну інформацію про проблему. Це дозволить не викликати фахівця додому, що коштує дорого і займає час, а обмежитися одним дзвінком у сервісний центр. Якщо проблему можна вирішити віддалено, співробітники колл-центру дадуть всі необхідні інструкції у телефонному режимі.


Функція Smart Adapt дозволяє встановлювати  свіжі оновлення на програмне  забезпечення «розумного» холодильника LG або додавати нові функції. При цьому LCD екран холодильника може служити джерелом інформації, відображаючи прогноз погоди або режим дня. А переключивши екран у режим блокнота, члени родини зможуть залишати на ньому повідомлення одне одному, замість того, щоб клеїти на дверцята стікери.


Розумна пральна  машина LG: оптимізація  домашньої роботи

«Розумна» пральна машина LG забезпечує традиційно високу якість прання при мінімальному споживанням електроенергії, але  на відміну від звичайної пральної машини, має також кілька інтелектуальних функцій. Одна з них – Smart Diagnosis – дозволяє швидко усунути неполадки в роботі. Все, що для цього потрібно, – набрати номер сервісного центру і натиснути кнопку «Діагностика». Спеціалісти сервісного центру визначать причину поламки, проаналізувавши спектр звуків, що видаються пральною машиною.


А завдяки функції Smart Access, користувачі  зможуть управляти роботою пральної машини за допомогою мобільних пристроїв  – смартфонів чи планшетів. Таким чином, сьогодні, щоб випрати речі, досить лише зробити один телефонний дзвінок.

«Звичайну побутову техніку дуже скоро замінять «розумні» високотехнологічні пристрої. Ми очолили цей процес, запустивши у комерційну експлуатацію «розумний» холодильник LG, – сказав Йонг-ха Лі (Young-ha Lee), президент компанії LG Home Appliance. – До кінця року, коли буде представлений весь асортимент інтелектуальної техніки LG, споживачі зможуть керувати побутовою технікою у віддаленому режимі, насолоджуючись зручністю та економією часу і спостерігаючи помітне скорочення споживання енергії».


«Розумний» холодильник LG буде доступний  у Кореї з квітня, на інші ринки пристрій надійде у другій половині 2011 року. Інші моделі побутової техніки, що використовують технологію THINQ (TM), надійдуть у продаж протягом року.