Компанія LG Electronics влаштувала свято для дітей Чернігова

Свято для дітей Чернігова від LG22 квітня 2011 – Компанія LG Electronics у рамках розвитку напрямку  корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) провела соціальну акцію у Чернігівській спеціалізованій школі-інтернаті для дітей з порушеннями слуху, присвячену світлому святу Великодня.


Напередодні цього великого свята  люди в усьому світі прощають одне одного, виправляють помилки і роблять добрі справи. Але найбільше Великодню радіють діти, які теж намагаються зробити свій внесок у передсвяткову метушню, допомагаючи готувати крашанки і випікати паски. Однак не всі діти можуть взяти активну участь у наближенні свята такої можливості позбавлені учні інтернатів та діти з особливими потребами. Розуміючи це, співробітники компанії LG Electronics проявили свою соціальну відповідальність і влаштували справжнє свято для учнів чернігівської спеціалізованої школи-інтернату для дітей з порушеннями слуху – з подарунками та конкурсами.


Свято для дітей Чернігова від LGПісля невеликого концерту, підготовленого учнями школи-інтернату, і веселого конкурсу, всіх запросили за святковий стіл, організований компанією LG Electronics. Головною стравою на ньому стала паска, випечена у хлебопічці LG спеціально для цього свята. Після частування співробітники LG урочисто передали хлібопічку кухарям інтернату, щоб вони могли щодня тішити дітлахів свіжою та смачною випічкою.


Крім хлібопічки LG, компанія LG Electronics подарувала чернігівській школі-інтернату необхідну побутову техніку холодильник, морозильну камеру, мікрохвильову піч та дві пральні машини. А від себе співробітники привезли дітлахам розвиваючі ігри та спортивний інвентар. До акції приєднався також президент компанії LG Electronics України містер Сунг Су Кім, який передав дітям іграшки.


Ця соціальна акція не перша для LG Electronics. Нагадаємо, що у лютому 2011 року компанія приєдналася до благодійного фонду журналу «Единственная». Тоді було надано матеріальну допомогу дитячому будинку змішаного типу у Боярці (Київська обл.). У майбутньому компанія має намір підтримувати цю добру традицію, надаючи необхідну допомогу тим, хто справді її потребує.