Два планшета Sony на Android 3,0

Два планшета Sony на Android 3,0

26 квітня на заході в Токіо компанія Sony представила два планшета на базі операційної системи Android 3,0 Honeycomb. Пристрої отримали кодові назви S1 і S2. S1 (кодове ім’я), це планшет який оптимізовано для багатьох інформаційно-розважальних ресурсів та S2 (кодове ім’я), планшет який ідеально підходить для мобільного зв’язку та розваг. Самі ж планшети Sony повмні надійти в вільну продаж осінню цього року.

Sony S1 оснащений 9,4-дюймовим екраном і працює на базі двоядерного процесора Nvidia Tegra 2. Планшет Соні має дві камери, одна з яких знаходиться на лицьовій, а друга — панелях на задній. У S1 вбудований інфрачервоний порт, за рахунок чого його можна використовувати як пульт дистанційного управління для телевізорів.

Планшет Sony S2 виконаний у форм-факторі «розкладачка» і має в своєму розпорядженні два екрани. Діагональ кожного екрана становить 5,5 дюймів, а роздільна здатність — 1024 на 480 пікселів. Екрани можна з’єднати в один або використовувати окремо — наприклад, вивести на нижній сенсорну клавіатуру.

Обидва планшета можуть підключатися до мереж Wi-Fi і 3G/4G. Як і смартфону Xperia Play, їм присвоєний статус сертифікованого PlayStation — це означає, що на S1 і S2 можна запускати ігри для консолі PlayStation. Також ці планшети Sony будуть підтримувати належний Sony відео та музичний сервіс Qriocity.

Завдяки ноу-хау від Sony, що об’єднують апаратне та програмне забезпечення, «Sony планшет» реалізує оптимальну зручність використання та продуктивність. У планшеті Sony, використані методики швидкого реагування, користувачі можуть виконувати точні та швидкі дії з сенсорним екраном та насолодитися швидким та ефективним завантаженням сайтів.