Дата бою Кличка і Хея

Виталий КличкоБій українського боксера Володимира Кличка з британцем Девідом Хеєм визначено він відбудеться 2 липня 2011 року в місті Гамбурзі на стадіоні «Імтех Арена«, який вміщає 55 тисяч глядачів. Також відомо місце бою боксера Віталія Кличка з поляком Томашем Адамек. Кличко зустрінеться з Адамеком 10 вересня у Вроцлаві. Про це повідомляє інтернет-видання Boxingscene.

При поєдинку Кличко-молодшого з Хеєм на кону будуть стояти чемпіонські титули за версіями WBO (Всесвітня боксерська організація) і IBF (Міжнародна федерація боксу), а бій Кличка старшого з Адамеком де він буде захищати свій титул чемпіона світу WBC (Всесвітня боксерська рада) пройде на стадіоні, який побудують у Вроцлаві до червня 2011. На цій арені яка за проектом буде мати місткість 42 тисячі глядачів планується прийняти матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Йо йо страйкер — професійна пластикова модель, яка нікого не залишить байдужим. Ця йо-йо зарекомендувала себе як відмінний стринг йо-йо, але за рахунок своєї завуженої форми ідеально підходить і для фріхенда. М’які гальма, важкий пластик, підшипник з канавкою — що ще необхідно для хорошої гри?! Striker випускається в різних колірних забарвленнях, при цьому використовується прозорий пластик.