BMW M3 Pick-Up, дуже дотепний прикол.

авто BMW M3 Pick-UpА ось і авто яке нас здивувало, і в той час привернуло масу поглядів у свою сторону. Звичайно мова йде про не давній першоквітневий жарт яким стало авто BMW M3 Pick-Up, але чи зовсім це жарт? Проект зі створення спортивного пікапа на базі BMW M3 почався в якості самостійної позаурочної розробки інженерів ради сміху спортивного підрозділу «M». Автомобіль BMW M3 Pick-Up побудований на базі кабріолета на тій же базі побудовані BMW M3 Coupe, BMW M3 Convertible і BMW M3 седан, а вантажний відсік моделі укладений у високоякісного рельєфного алюмінія і надає рекордні для автомобілів BMW M можливості по перевезенню вантажів. Пасажирська частина пікапа отримала знімний дах.

авто BMW M3 Pick-Up

Пікап BMW M3 — самий спортивний представник даного класу автомобілів, він поєднує високу потужність і універсальну практичність. Під капотом 309 кВт/420 к.с. з містким кузовом вантажопідйомність до 450 кг , вперше дозволять автомобілю BMW M домогтися видатної комбінації практично гоночних відчуттів за кермом і повсякденному пересуванні . Також цей унікальний автомобіль уже витримав всебічні випробування на Північній петлі Нюрбургринга де виробник поручився за максимальну швидкість 300 км / г. Виміри, проведені в аеродинамічній трубі, показали, що коефіцієнт аеродинамічного опору нового пікапа BMW знаходиться на рівні купе M3.

авто BMW M3 Pick-Up

авто BMW M3 Pick-Up

BMW M3 Pick-Up пройшов необхідні процедури для отримання дозволу на рух по дорогах загального користування і завдяки цьому його офіційно можна вважати вантажним пікапом.