Відеореєстратори, хто потрапляє в огляд відеокамери…

Зараз відеоспостереження зустрічається майже всюди, воно стало звичайним явищем у нашому теперішньому повсякденному житті. Відвідуючи магазини, гуляючи по місту, по дорозі на роботу, заходячи в торгові центри, ми постійно потрапляємо в огляд камери відео спостереження, тому що відео спостереження забезпечує безпеку, і сприяє підтримці спокійної обстановки серед громадян. На практиці відеоспостереження дозволяє запобігти чи виявити крадіжки, повернути втрачене майно, відстояти інтереси в суді. І тому періодично з’являються нові успішні розробки, що сприяють розвитку відеоспостереження. Зараз все частіше в охоронних системах використовують відеореєстратори.
Що таке відеореєстратор — це пристрій, що дозволяє записувати відеозображення яке надходить до нього, виводити його на монітори, передавати також по мережі. На відеореєстратор відеопотік надходить з підключених до нього охоронних відеокамер. Додатково до цього у відеореєстраторів є можливість записувати звук. Зараз в охоронних системах DVR (Digital Video Recorder) є ключовою частиною відеоспостереження. Якщо порівняти цифрового відеореєстратора відносно системи заснованої на використанні мультиплексора і відеомагнітофона то головна в них відмінність — відеореєстратор зберігає одержуваний відеопотік з  відеокамер не в аналоговому, а цифровому форматі збереження даних.
Відеореєстратори, можна розділити на такі два типи: автономні відеореєстратори (Standalone DVR), що складаються з єдиної монтажної плати, та відеореєстратори на базі ПК (PC Based DVR). Складаються зі звичного корпусу (системного блоку), усередині якого знаходиться материнська плата, з встановленими на ній комплектуючими і в цьому відеореєстратори різних типів мають свої переваги та особливості.
Приклади використання відеореєстраторів для відео спостереження: приватні будинки, офіси, магазини, контролю за касовими операціями, для обліку і контролю транспорту на загальних парковках і КПП, заводах, комбінатах і в різних комплексах.
Види відеореєстраторів:
Відеореєстратори DVR поділяються на такі різновиди:
HDVR — гібридний відеореєстратор,
NVR — мережевий відеореєстратор,
PC-based DVR , це відеореєстратор що знаходиться на базі ПК,
Car DVR — відеореєстратор, для установки в транспорті.
Stand alone DVR — тільки аналогові камери.
Car DVR — відеореєстратор, призначений для установки в автомобілях, вантажівках, катерах та інших транспортних засобах