У США стартували продажі iPad 2.

iPad 2. Фото "Ленты.Ру"У США почалися продажі другого покоління планшета Apple iPad. Починаючи з полудня за московським часом (година ночі за часом західного узбережжя США), пристрій можна придбати на офіційному сайті Apple, повідомляється в офіційному прес-релізі.

Продажі iPad 2 в роздрібних магазинах почнуться о п’ятій годині вечора за місцевим часом. При цьому планшет можна буде придбати як в магазинах Apple, так і в салонах стільникових операторів AT & T і Verizon Wireless, а також у магазинах мереж Best Buy, Target і Walmart.

Новий планшет Apple iPad 2 був представлений Стівом Джобсом 2 березня.

iPad 2 оснащується таким же сенсорним дисплеєм з діагоналлю 9,7 дюйма, що і перше покоління планшета. Однак нова модель на третину тонше перший iPad і важить на 15 відсотків менше. Apple використовує в новій версії планшета iPad 2 власний двоядерний процесор A5, який, за заявою компанії, забезпечує зростання продуктивності пристрою iPad 2.

У продажу як і раніше буде пропонуватися 6 комплектацій iPad в залежності від наявності або відсутності модуля стільникового зв’язку 3G і об’єму вбудованої пам’яті (16, 32 і 64 гігабайти). Ціна iPad 2 в США починається від 499 доларів (за модель без модуля 3G c 16 гігабайтами пам’яті). Найдорожча модель iPad 2 (3G + WiFi c 64 гігабайтами) обійдеться покупцям в 829 доларів.

У країнах Європи iPad 2 поступить в продаж 25 березня. Дата появи другого планшета Apple в Росії поки не називається.

Лента.Ру