Твердопаливні котли, піролізні.

kotel

Компанія «АТОМ» реалізує твердопаливні котли з подальшим гарантійним обслуговуванням. Котли мають потужність від 16 до 300 кВт і є якісним сучасним обладнанням. Твердопаливні котли опалення від «Атом» – це сучасне ефективне обладнання, призначене для систем опалення та гарячого теплопостачання промислових і побутових будівель та споруд, шляхом спалювання деревини у вигляді дров, довжиною до 1000 мм і діаметром до 410 мм, різноманітних пресованих паливних брикетів, кускової деревини та відходів меблевого виробництва. При установці опалювального обладнання від ТОВ «Атом», отримаєте:

* Економію на опаленні до 78%;
* Надійний захист котла від прогорання руйнівного впливу смол і конденсату якісним вогнетривким керамобетоном;
* Повна відсутність сажі, чистий дим і мінімум золи (у три рази менше, ніж у класичних твердопаливних котлах);
* Можливість спалювати свіжозрізаної деревину вологістю до 50%;
* Великі інтервали між дозавантаження палива (10-16 годин), в залежності від теплонапруженості роботи котла і використовуваного палива;
* Малі витрати палива — у середньому для опалення кожних 100м2 приміщення потрібно не більше 30 кг дров на добу;
* Автоматичний твердопаливний котел з електронним блоком управління, який дозволяє в автоматичному режимі регулювати потужність котла і температуру теплоносія і керування циркуляційним насосом.

Піролізні котли на дровах випускаються ВАТ «Мотор Січ», на відміну від багатьох вітчизняних та імпортних аналогів — надійно захищені від прогорання і руйнівного впливу смол і конденсату якісним вогнетривким керамобетоном. Футеровка камери згоряння надійно захищає стінки твердопаливного котла від прогорання і дозволяє спалювати навіть сирі дрова.

Основою роботи котла є принцип піролізного спалювання, сутність якого полягає в тому, що під дією високої температури і в умовах нестачі кисню з деревини виділяється газогенераторний піролізний газ. Утворений газ, проходячи через керамічне сопло, змішується з вторинним повітрям і далі згорає в камері згоряння при температурі понад 1100 градусів Цельсія, віддаючи своє тепло теплообміннику. Треба відзначити, що кількість золи і шкідливих викидів в атмосферу в три рази менше, ніж у класичних твердопаливних котлах. Видалення золи проводиться раз на три дні і триває кілька секунд.

Велика камера завантаження і великі дверцята дозволяють завантажувати паливо 2 рази на добу, при цьому немає необхідності колоти дрова. Витрати на витрати з опалення скорочуються на 78%, таким чином період окупності твердопаливного котла піролізного становить один рік при розрахунковому терміні експлуатації 15 років.