Ремонт — наносимо рідкі шпалери.

рідкі шпалериРідкі шпалери декоративна штукатурка, композитна на основі натурального целюлозного волокна.

Нанесені на стіну рідкі шпалери нагадують зазвичай паперові з невеликим структурним рельєфом або ворсисту цупку тканину, при цьому получається суцільне безшовне декоративне покриття, що приховує невеликі тріщини і дефекти на стінах, заповнює щілини в місцях прилягання лиштв, плінтусів, рам, і т.п. Вони витримують великі коливання температури і повільно вигоряють на сонці (термін служби 6-8 років).

У рідких шпалерах застосовують декоративні добавки «Буммікс», «колорантів» і «Сена», що дозволяє отримати близько 1000 колірних варіантів від білосніжних до найтемніших.

Фактурна обробка поверхні проводиться ручними рельєфними валиками, а інший спосіб отримання оригінального покриття — нанесення його за допомогою пневморозпилювача. Цей композитний матеріал дозволяє фантазувати і з обсягом: при нанесині товщина шарів може бути різною, аж до утворення поверхні схожої до структури різних природних матеріалів та створення барельєфів.

Переваги рідких шпалер: екологічність, антистатичність, вологопоглинаюча здатність, тепло-і звукоізоляція, пожежобезпечність, до того ж. що не мало важливо економічність та практичність використання рідких шпалер досягається завдяки відсутності швів і будівельних відходів — весь куплений матеріал йде в діло.

Приготування рідких шпалер: склад заливають теплою водою дотримуючись пропорції на упаковці і перемішують до отримання однорідної маси. Упаковки в середньому вистачає на 5 квадратних метрів, яка замішується в 7 літрах води. Час висихання рідких шпалер може досягти двох діб, все залежить від вологості робочого приміщення.

Пам’ятайте! (Пише dizstyle.ru — ремонт ) — перед нанесенням суміші потрібно загрунтувати стіни. При цьому не слід наносити світлі рідкі шпалери на темне грунтове покриття, воно може просвічувати. Також перед нанесенням на батареї або труби необхідно заізолювати металеву поверхню, тому що в слідстві здатності шпалер пропускати вологу метал також може іржавіти і плями проявляться.

Можна сказати одне — рідкі шпалери справжня знахідка для творчої людини!