Подарунок на Великдень.

Подарунок на Великдень.Скоро Великдень (Пасха), світле Христове Воскресіння яке люблять і поважають багато людей, і в такий день хочеться зробити ще приємніший, родичів та друзів.  В більшість випадків проявити свою повагу і зробити приємність людині нам допомагають подарунки, а що дарують на Великдень (Пасха)?

Зазвичай головним подарунком на Пасху є крашене яйце, ця традиція пішла ще за часів Тіберія – Римського Імператора, коли до нього Марія Магдалена прийшла і принесла йому Великоднє яйце, простягнувши його йому вона сказала: «Христос Воскрес!». Тоді він не повірив, на що і промовив: «Це неможливо, так як б це яйце раптом стало червоним!». І яйце почервоніло,  з того часу віруючі люди дарують один одному фарбовані яйця.

Також одним із подарунків на Великдень особливо у католиків є заєць. Як пише магазин незвичайних подарків, що у Середньовічній Європі вірили, що саме зайчик приносить великодні яйця, і на даний час найпопулярніший сувенір до Пасхи у Європі є фігурка шоколадного зайця.

Головне одне, що не варто забувати, Великдень (Пасха) то родинне свято, яке об’єднує нас перед Богом.