Ноутбук HP Compaq 620 — ваш офіс.

Ноутбук HP Compaq 620Компанія Hewlett Packard випустила на ринок непоганий ноутбук HP Compaq 620 (WS964ES) для базових офісних завдань. У HP 620 матовий дисплей, міцний корпус, хороша клавіатура і низький рівень шуму стосовно до офісу і офісним навантажень, відповідно якщо обчислювальні навантаження підвищити, то шум, роботи зросте. Терміни автономної роботи HP 620 від батареї при низьких навантаженнях в межах п’яти годин.

Що характерно для ноутбука HP Compaq 620 те що це міцний та стильний комп.

В ноутбука використовуэться енергоефективний та світлодіодний HD-дисплей із заднім підсвічуванням, роздільною здатністю 1366×768, за діагоналлю 39.6 см (15.6 «), HD-дисплей зроблений компанією LG (LP156WH2-TLRB) і має покриття антивідблиску, оснащений системою HP Panel Protection System, яка захищає поверхню від забруднень і подряпин, особливо під час перенесення, рівномірний розподіл яскравості по всьому екрану, найяскравіші та найтемніші області мають різницю всього лише в 28 кд/м2. При використанні ж на вулиці антиблікове покриття відмінно виконує свою роботу — відблисків немає. Ноутбук HP Compaq 620 відрізняється сучасним дизайном з текстурованою поверхнею. Його повнорозмірна клавіатура не боїться попадання на неї рідини, а запроваджена технологія DriveGuard надійно захищає його жорсткий диск.

Що може робити ноутбук HP Compaq 620.

Ви на цьому ноутбуку без проблем можете переглядати HD-відео зі звуком високої чіткості та якості, йог просто підключити до зовнішнього монітору або сучасного HD-телевізора. В цьому ноутбуку запроваджене зручне керування аудіо-та відеофайлами завдяки вбудованим в клавіатуру сручних інструментів управління контентом мультимедіа, завдяки вбудованій веб-камере 2 Мп і якісного мікрофона ви можете проводити ділові відеоконференції і спілкуватися із своїми рідними та друзями. Також ноутбук HP 620 може стати ідеальним вибором для тих людей, хто завжди в русі і у справах, плюс до того впроваджена технологія бездротового підключення завдяки технологіям Wi-Fi, WLAN і Bluetooth 3.0, є наявність HDMI, ExpressCard34 і навіть звичайного аналогового модему. Завдяки функції HP Fast Charge заряджати основну батарею можна на 90% за 90 хвилин.

Коротко про ноутбук HP 620: Intel Celeron 900 (2.2 Ггц) / RAM 1 ГБ / DDR2 / HDD 250 ГБ / Intel GMA 4500MHD / DVD + /-RW / LAN / Wi-Fi / Bluetooth / веб-камера / Відео адаптер Intel GMA 4500MHD / DOS / 3 порту USB 2.0 / VGA / HDMI / RJ-45 (LAN) / навушники / мікрофонний вхід / кард-рідер 2-в-1 / вага 2.5 кг

Загалом, цей ноутбук HP 620 — непоганий, але якщо хочете заощадити — купуйте ноутбук HP 625 на платформі AMD, правда кажучи чесно продуктивність у нього трохи нижче.