Нарощування вій, що воно собою являє.

Нарощування війЗвичайно кожна справжня жінка мріє мати гарні, пухнаті та довгі вії, ти паче це ще й привертає увагу чоловіків, і тому багато жінок використовує технологію нарощування вій, так що вона собою являє. Нарощування вій являє собою прикріплення спеціальним клеєм до основи ваших власних вій декількох пучків вій штучного виготовлення. Вії прикріплюються спеціальним клеєм на основі каучуку. Клей може бути прозорим або чорним. При нанесенні чорного клею, створюється видимість підводки. В більшості випадків нарощування вій проводиться в салоні красоти кваліфікованим спеціалістом, але в останній час щоб зекономити ваш час  і гроші такі спеціалісти виїдають до вашого дому.

Вії підрозділяються на: чорного та коричневого кольору, короткі, середні, довгі, також вони є з  натурального і штучного волокна.

Якщо ви збираєтесь на вечірку чи якесь дійство то краще більш довгі вії, що створюють образ «кінодіви». При повсякденному ж варіанті, вії нарощують середньої довжини.

Технологія нарощування вій:

1. З очей знімається макіяж. Місце приклеювання вій знежирюється спеціальним засобом.

2. Далі підбираються підходящі по довжині вії.

3. Ви закриваєте очі, йде процес приклеювання, не відкриваєте їх протягом години.

4. Після того, як останній пучок займе своє гідне місце, можна нарешті, поплескати своїми шикарними віями.

Ваші вії при дотримані певних правил і кваліфікації майстра можуть триматися до 2 неділь, після чого можна зробити невелику корекцію, вклеїти випавши пучки і далі насолоджуватися  своєю красою.

http://natalash.ru