Народна медицина та Сучасна медицина.

Народна медицина та Сучасна медицинаСкільки часу проходить, з’являються нові технології в медицині, люди змінюють свої погляди, але досі цікавляться народними методами лікування. Сучасна медицина дорога і деколи буває мало ефективна, причина не тільки в недосконалих медикаментах чи обладнанні, а і в кваліфікації самого лікаря який не може поставити потрібний діагноз. Причини я думаю ці зрозумілі кожному, не може за браком знань, не хоче бо йому потрібно більше з вас грошей виманити, водячи вас по взаємно вигідних аптеках, чи ставлячи діагнози з дорогим лікуванням, головне одне, що поки ще не всі такі лікарі, але їх мало. От і люди шукають спасіння в скарбницях природи, та і тут без вірного діагнозу теж можна нашкодити собі ще більше.

Наприклад зубна біль, лікували її майже кожна друга людина і вже мають більшість людей про нею уяву, але як лікувати зуби народними методами.

Зняти зубний біль який так дошкуляє може наступна настойка, на 500 гаммах горілки настоюють 50 г. березових бруньок протягом 10 днів, потім шматочок ватки змочують в отриманій настоянці і прикладають до хворого зуба.

Також в більшості випадків проти зубного болю допоможе звичайний часник, цибулю та сіль. Беремо часник, цибулю та сіль в рівних пропорціях, подрібнюємо до утворення однорідної кашки і прикладаємо її на хворий зуб, зверху можна покласти ватний тампон.

Найпростіше від зубного болю може допомогти масаж руки в місці, де зустрічаються кістки великого та вказівного пальця. Масажувати ж потрібно протилежну руку того боку, де болить ваш зуб. Масаж робиться інтенсивно, круговими рухами пальця протягом 5-10 хв.

Але все ж більшість людей дотримується традиційної якісної медицині в такому разі можна завітати в Стоматология Киев де вам нададуть потрібну допомогу.

Стоматологічна клініка ЕСЦ, являється професійною та надійною стоматологічною клінікою в місті Києві, яка може похвалитися європейською якістю та сервісом лікування ваших зубів за розумну ціну.