Наливні підлоги технологія

Наливні підлоги технологія Одного для ви прийшовши додому, глянувши на підлогу і чомусь вона вам не сподобалась, крива, в тріщинах, холодна і захотілося зробити ремонт, провести теплий пол, вирівняти, щоб усе було гарно. Одним з ефективних засобів для вирівнювання підлоги є наливні підлоги, так що  це таке, і як це зробити?

Наливні підлоги — дуже зручний, в роботі та експлуатації, сучасний матеріал. Одне з очевидних його переваг перед традиційною цементно-піщаною стяжкою — це скорочення трудовитрат.

Для заливання наливної підлоги потрібні такі інструменти та матеріали: будівельний рівень 2м довжиною (підійде і рівна рейка), шліфувальна машинка або металева щітка, пилосос , пульверизатор або валік для фарби , рейки для прокладання біля стіни, суміш для наливної підлоги, дриль, широкий шпатель .

Перше,  це добре закрити всі щілини і тріщини. Потім треба заміряти нахил (горизонтальність) нашого полу ( відбивати нуль). Для чого ми візьмемо будівельний рівень і докладемо його до підлоги. Просвіти між підлогою та рівнем зовсім не потрібні.

Далі нам потрібно відзначити рівень залиття підлоги на стінах. Проставляємо мітки, якщо є якісь перешкоди на шляху типу виступаючої штукатурки то видаляємо, далі іде очищення поверхні підлоги від бруду та пилу, відповідними засобами, після чого підлогу обробляємо ґрунтовкою. Технічні отвори на шляху заливки прикриваємо.

Потім беремо суху суміш для наливних полів і при одночасному перемішуванні додаємо у воду. У пропорціях зазначених виробником. Розчин повинен використовуватися відразу. Проміжок між залиттям чергової порції не повинен перевищувати 10 хвилин. Для більш рівного розподілу суміші вирівнюємо її за допомогою широкого шпателя, а зараз е ще й відповідні валіки, які можна придбати у будівельному магазині. Розчин потрібно виливати паралельно стіні смужками шириною приблизно в 30-60 см. Старайтеся дотримуйтеся потрібної товщини шару.

Важливо! При висиханні наливної підлоги її потрібно оберегти від потрапляння прямих сонячних променів, протягів і різких, значних перепадів температур. Не дотримання цих умов може призвести до того, що ваша підлога потріскається.

Ходити по наливній підлозі можна буде через 8 — 12 годин, піддавати повним навантаженням тільки через 2 — 3 дні. Плитку класти на нею можна через 3 дні після заливки. Паркет, лінолеум через 7 днів. Так само лише через 7 днів ви зможете випробувати систему опалення «тепла підлога». Причому підвищувати температуру слід, починати з кімнатною і з кожним днем не більше ніж на 3 градуси.

Більш докладно про наливные полы технология можна дізнатися на сайті neva-stroy.com