На планеті Земля відбувається зміна полюсів, наслідки…

На планеті Земля відбувається зміна полюсів, наслідки…За повідомленнями вчених, з Канади північний полюс рухається в Росію зі швидкістю близько 37 миль на рік, що за компасом дає відхилення приблизно в 1 градус кожні п’ять років. Якщо порівнювати з минулими десятьма роками, то на сьогоднішній момент, швидкість руху зросла на третину з 1989 року. Геологи пов’язують, це з процесами, які відбуваються в розплавленому ядрі нашої планети. Французькі вчені роблять невтішний висновок: інверсія відбутися може, північ стане півднем і навпаки, але для переконливих прогнозів даних у них не вистачає. Хоча і це пахне фантастикою, але …

Магнітний полюс Землі перебуває під наглядом з 1831-го року, спочатку він стояв на місці в районі канадського острова Елсмір. З 1904 року, раптом почала відбуватися істотна міграція полюсів, що загрожує сучасним транспортним системам, зв’язку, тваринам які мігрують і багато чому ще. Наслідки — просто непередбачувані. Зміна полярності магнітного поля Землі за словами учених протягом мільйона років може змінюватись від 3 до 7 разів, востаннє це було 780 тис. років. тому.

Вигода тут тільки одна, жителі Північної Америки зможуть частіше спостерігати північне сяйво «, — заспокоює Independent.

На ділі, явище не варто було б і сильної уваги, якби полюси помінялися місцями миттєво. І магнітне поле Землі запрацювало в повну силу, але такої гарантії геофізики не дають, зміна полюсів здатна затягнутися на 2 і більше роки точно ніхто не скаже. Можливий і такий варіант, коли значення поля впаде ледь не до нуля і воно вимкнеться, але включиться чи знову? І як швидко? Зникнення поля автоматично позбавляє Землю магнітосфери — природного бар’єру, що стоїть на шляху сонячного вітру і космічного випромінювання. Одну катастрофу передбачила Американська академія наук передбачає в майбутньому одну з таких катастроф, яка очікується у 2012 році, коли відбудеться потужний спалах на Сонці та буде викид сонячної радіації , здатний зашкодити лінії електропередач на всій планеті, і не тільки. Якщо зібрати і про аналізувати все, що ми бачимо в новинах, можна припустити, що це все схоже на правду, може і не таку страшну як припускають фантасти, але все ж, щось має статися … , початок вже є – мертві тварини без причин, почастішали землетруси, активувалися вулкани, що далі?