Головні події світу 19 березня 2011.

Головні події світу 19 березня 2011.Сьогодні вже наближується до кінця 19 березня, але пророкованого апокаліпсису чомусь не відчувається від того, що Місяць наблизився до Землі , все йде як йшло, а скільки було паніки, в принципі як і завжди, не дано простим людям знати свого справжнього кінця на все є воля Божа.

За сьогодні якщо і глянути на Японію яка постраждала від землетрусу в якому теж дехто звинувачує Місяць, теж ніби потроху ситуація стабілізується, почали підводити до першого енергоблоку «Фукусіма -1» електроенергію, говорять, що завтра запустять систему охолодження, правда також появились слухи , що в водопровід міста Токіо попали радіаційні частки, але в загальні картині вони не повинні надати великої шкоди людському організму. За оцінкою американських експертів Японія зазнала шкоди 50-150 мільярдів доларів через землетрус та цунамі, але в зв’язку з тим, що буде потрібно відновлювати міста та села, через це можливий різкий ріст ВВП, що також в свою чергу позитивно вплине на японську економіку.

Сьогодні також був здійснений перший обстріл французькими літаками танків Лівійських збройних сил, так як вони створювали загрозу для французьких винищувачів. Також Франція має намір збити будь-який літак, що підніметься в повітря над територією Лівії.

А у берлінському зоопарку сьогодні горе, помер на весь світ відомий білий ведмідь по імені – Кнут, його тіло знайшли в басейні, що поряд з вольєром. Ведмедю Кнуту було чотири роки, причини смерті не відомі.