Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Економія бензину, актуально.

Проїжджаючи попри заправні станції і коли заправляємося, ми кожний день спостерігаємо за ростом цін на бензин. І мимоволі виникає бажання з економити, але на чому з економиш дорогий бензин якщо потрібно кожен день кудись їхати. В такому випадку велику грає роль сам стан автомобіля та його вигляд.
І так, що перше може кинутись у око з того що забирає  дорогоцінні каплі бензину. Це спойлери, антикрила, «мухобойоки», бутафорські повітрязабірникіи і т.п. — потрібно враховувати, що подібні навороти збільшують витрату палива, якщо вони установленні для краси, в кустарних умовах. Також до цієї категорії можна додати відкриті вікна, люк при русі, що при швидкості вище 80 км / год буде споживати не менше палива, ніж включений кондиціонер, наближено 1-1,5 л..
Що відносно руху вже не кажучи про манеру водіння автомобілем. Занадто довгі прогрівання більше 3 хв. теж спалюють не зайву бензин. Перевезення лишнього вантажу 70-80 кг. збільшує витрати на пів літри. При русі містом не перед прораховуйте маршрут, якщо можна об’їхати затор то об’їдайте навіть при довшому шляху, також що не мало важно старайтесь менше використовувати стиль водіння газ / гальмо, це теж приводить до різкого збільшення палива.
Далі хотілося б поговорити про самий стан авто. Брудний повітряний фільтр і засмічений паливний фільтр теж приводить до збільшених витрат палива. Забиті форсунки теж знову  збільшать витрати на 1-1,5 л. палива, що і характерно для тих  свічок запалювання які відробили свій термін.  Сюди також треба віднести приспущені колеса, завдяки яким теж збільшується витрата палива. В разі потреби заміни зношених деталей можна завітати в інтернет магазин запчастин АвтоВеб.  Головне слідкуйте за своїм авто і тоді воно мам буде служити вірою та правдою, економлячи ваш фінансовий бюджет.