Цікава геологія.

Цікава геологія.Деколи трапляється щось таке, що важко пояснити і геологія з її знахідками є не виключення. Під час геологічних робіт деколи знаходяться речі явно штучного походження в товщі гірської породи які уже мільйони років. Ось декілька прикладів дивних геологічних знахідок.

В 1891 році газета «Моррісонвіль таймс», розповіла про жінку, яка розколювала шматки вугілля і виявила, що дві половинки вугілля були з’єднані невеликий ланцюгом, кінці якої міцно сиділи у вугіллі.

У 1869 році в штаті Невада США в шматку твердого польового шпату, витягнутого з великої глибини, виявили металевий гвинт довжиною близько п’яти сантиметрів.

У міста Спрінгфілд золотошукач Хайрем Вітт розбивши шматок золотоносного кварцу, привезеного з Каліфорнії наприкінці минулого століття, виявив всередині металевий цвях.

У другій половині вісімнадцятого століття біля Е-ан-Прованс у Франції у вапняку на глибині 50 футів робітники знайшли монети, знаряддя праці, уламки колон і камені, на яких були сліди обробки. Серед знайдених знарядь була скам’яніла дошка товщиною в один дюйм і довжиною 8 футів.

Так у грудні 1852 року в шматку вугілля, видобутого недалеко від Глазго, знайшли залізний інструмент дивного вигляду.

У книзі «Таємні скарби», виданої в 1931 році, А. Хайетт Веррілл повідав про випадки, коли в товщі пісковику в Чут-Форест біля Стоунхенджа і в гравійному кар’єрі в Уестерхеме (Кент) були знайдені монети.

Цікаво, а хто автори цих предметів і як вони туди потрапили, наведені приклади це лиш маленька доля від усіх подібних знахідок. На даний час повного пояснення цього ніхто не дав. Скільки ще цікавого треба розкрити геологам в глибинах землі, проводячи свої геологические работы розробляючи нові кар’єри корисних копалин чи просто проводячи аналіз нового будівельного майданчика.

В будь які часи завжди був популярний апельсиновый сок, про його виготовлення можна дізнатися 9juice.com