Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Месяц: Март 2011

Друг из зазеркалья.

Самый лучший друг девушки — это зеркало и в тоже мгновение враг. Сколько не посмотришь в него так и найдешь, что то, что начинает, не нравится, оно как бы критикует нас самих, но и терпит оно все, что само увидит. Также зеркалам приписывали всякие мистические свойства, что и делают по этот день.

Багатомовність в країнах, як факт.

Однією із головних рис будь якої країни чи племені є його мова, також в світі є країни де розмовляють на одні мові, а є і на двох і більше, навіть є такі країни де спілкуються більш ніж на семиста мовах і діалектах. Рекордсменом у найбільшій кількості мов використовуваних в країні є Папуа — Нова Гвінея, де і спілкуються люди більш ніж на семистах папуаського і меланезійських мовах і діалектах. В зв’язку з цим державної мови там немає, лиш оформлення документів відбувається на англійські мові і її місцевому варіанті піджин-інгліш.

Солнце как большой витамин.

В последнее время появилось мнение, что длительное время провождение на солнце вредно для организма и это может вызвать рак кожи, но под воздействием солнечных лучей в человеческом организме синтезируется такой важный для жизнедеятельности витамин D.

Наслідки землетрусу в Японії оцінили в КНДР.

Північнокорейський експерт по тектонічних процесах розповів, що через землетрус, що стався біля берегів Японії 11 березня, КНДР зсунулася на схід на відстань до п’яти сантиметрів. Про це з посиланням на самого фахівця повідомляє агентство «Кіодо».
За словами Кан Джин Сука (Kang Jin Suk), зсув стався через те, що під час землетрусу зрушилася вся тектонічна платформа, на якій розташована країна. Експерт також розповів, що відбулася в Японії катастрофа призвела до низки інших незвичайних явищ в КНДР.

10 найбільш затребуваних машин у Європі.

На кінець 2010 року до списку десятки найбільш затребуваних у Європі автомобілів додався Фіат зі своїм хетчбек Fiat Punto, який був представлений на Московському Міжнародному Автосалоні ММАС-2010. Повністю рейтинг найбільш популярних машин у європейців виглядає так:

Подарунок на Великдень.

Скоро Великдень (Пасха), світле Христове Воскресіння яке люблять і поважають багато людей, і в такий день хочеться зробити ще приємніший, родичів та друзів.  В більшість випадків проявити свою повагу і зробити приємність людині нам допомагають подарунки, а що дарують на Великдень (Пасха)?

Moto GР 2011 решительная победа Honda в Катаре.

Начало Moto GР 2011 ознаменовалось решительной победой Honda в Катаре, где  наши славные орлы Дани Педроса, Андреа Довизьосо и Кейси Стоунер, а так же их товарищи по  команде Марко Симончелли и Тони Елиас показали решительность Honda собрать в этом году все три главных трофея чемпионата: личный зачет, командный и кубок конструкторов.

«ВКонтакте» — крупнейшая социальная сеть

Социальная сеть «ВКонтакте» — является одной из самых популярных сетей в мире. Она занимает почётное первое место в Рунете, второе — в Беларусии и третье — в Украине. Ежедневная аудитория данной сети составляет примерно 23 миллиона человек. «ВКонтакте» отличается от других социальных сетей своей функциональностью, дизайном и интерфейсом.

Цікава геологія.

Деколи трапляється щось таке, що важко пояснити і геологія з її знахідками є не виключення. Під час геологічних робіт деколи знаходяться речі явно штучного походження в товщі гірської породи які уже мільйони років. Ось декілька прикладів дивних геологічних знахідок.

Ноутбук Asus K52De, багатий функцмонал за демократичною ціною.

Asus K52De — ноутбук, орієнтований на серйозні завдання. Це лептоп для роботи, або для навчання. Тому й дизайн у комп’ютера Asus K52De відповідний. Верхня кришка ноутбука пофарбована в чорний колір, також і на внутрішній стороні ноутбука переважає цей колір.

Анекдоти про фотографів.

— Кращий спосіб зберегти фігуру — вчасно сфотографуватися (с) О. Єфремов
Зустрічаються два фотографи один каже іншому. Я чув що ти дівчину зняв.
А той з гордістю говорить Даааа! І як вона? Не знаю, ще не проявляв!

Народна медицина та Сучасна медицина.

Скільки часу проходить, з’являються нові технології в медицині, люди змінюють свої погляди, але досі цікавляться народними методами лікування. Сучасна медицина дорога і деколи буває мало ефективна, причина не тільки в недосконалих медикаментах чи обладнанні, а і в кваліфікації самого лікаря який не може поставити потрібний діагноз.

Google виписали штраф.

Корпорація Google оштрафована на суму в 100 тисяч євро Французькою Національною комісією зі свободи інформації (CNIL) в звязку з тим що вона здійснювала несанкціонований збір даних для сервісу Google Street View.

Nokia X3-02

Недавно на ринку мобільних телефонів, з’явилася нова модель Нокія X3-02, яка досить непоганим виявилась телефоном який ще й до того не незвичайний. Nokia X3-02 – це маленький телефон який містить, як і сенсорний екран так і звичну цифрову клавіатуру, для заїдливих консерваторів – таку концепцію компанія Нокія називає Touch & Type, телефон для тих хто лиш жадає спробувати сенсорне управління.