Зоряна нерухомість.

Актор, продюсер і режисер Мел ГібсонОстаннім часом у голлівудських зірок з’явилась ще одна вигідна форма заробітку, вони купують і продають особняки, ранчо, маєтки або квартири в елітних районах. Ринок «зоряної» нерухомості він є унікальний з точки зору попиту. З одного боку, такі будинки є ексклюзивною нерухомістю, тому що перебувають, як правило, в елітних дорогих районах міста, також вони забезпечені майже усі повним «фаршем»: новітня техніка, спа-центри, десятки спалень, ванних і віталень, винні погреби, кінозали, басейни, спортзали, зимові сади, бібліотеки, каміни і так далі і тому подібне.Зазвичай зірки завищують ціну на нерухомість, що була в їх розпорядженні. Існують же люди, які мріють жити в будинку, який належав конкретної знаменитості. Якщо звичайні зіркові фанати скуповують диски із записами або фільмами свого кумира, то багаті шанувальники цього світу можуть дозволити собі і «зоряний» будинок, який належав улюблені зірці.

Лідером же за ціною пропозиції на ринку «зоряної» нерухомості є Мел Гібсон, маєток в Коста-Ріці який він за 35 мільйонів доларів виставив на продаж, це ранчо площею близько 200 гектарів. Не враховуючи головного будинку на території ранчо також є ще два гостьових будинку з басейнами. Том Хенкс знаходиться на другому місці на ринку «зоряної» нерухомості, який володіє особняком в Лос-Анджелесі який коштує більш ніж 26 мільйонів доларів. Третю сходинку знову зайняв Мел Гібсон, який раніше продав маєток в Грінвічі за 24 мільйони доларів продав маєток в Грінвічі, що знаходиться в штаті . Далі іде особняк, в якому в червні 2009 року помер Майкл Джексон його вартість 23,5 мільйона, він розташований в елітному районі міста Лос-Анджелес — Холмбі-Хіллз, та площа якого становить 1595 квадратних метрів, має прилеглу ділянку площею в 0,51 гектара на якій розташовані басейн, спа та будинок для гостей. П’ятий у позиції «зоряної» нерухомості є актор Вела Кілмера з ранчо в Нью-Мехіко, його ціна складає 23 мільйони доларів. Ранчо Pecos River Ranch знаходиться біля міста Санта-Фе і займає ділянку площею 4700 гектарів.

А что до Украины, постоянные проблемы с нотариусами, законами, бумагами, но вот продать недвижимость в Украине, без вытяга-просто не получится, нотариус потребует его обязательно. Для того, чтобы получить вытяг, необходимо подойти в БТИ Харьков и оформить заявку на его изготовление.