ЗАЗ Forza — на конвеєрі.

ЗАЗ Forza - на конвеєрі.Виробництво автомобілів ЗАЗ Forza здійснюється на площах Головного корпусу Запорізького автомобілебудівного заводу. Згідно матеріалів на сайті avtozaz.com — продуктивність конвеєра складає 8 автомобілів на годину. Для виробництва ЗАЗ Forza проведена спеціально модернізація складальної лінії. Адаптований цех для покраски кузовів. Своїми силами ЗАТ «ЗАЗ» виготовив спеціальну остнастку для того, щоб складати авто ЗАЗ Forza. За допомогою сучасного обладнання Durr відбувається заправка технологічними рідинами, стенд для тестування автомобіля ЗАЗ використовується німецької компанії Schenck, а саме ходової і гальмів, за допомогою пневматичного інструмента японської фірми Fuji, забезпечується контроль якості виконання складальних операцій.

ЗАЗ Forza - на конвеєрі.

Першими на ринок почнуть надходити автомобілі ЗАЗ Forza з кузовом типу седан в комплектації Comfort, він  буде комплектуватися 1,5-літровим бензиновим двигуном, що має потужність 109 к.с. і 5-ступінчастою механічною КПП. Також ЗАЗ Forza у стандартній комплектації автомобіля передбачено: електрокоректор фар, дискові передні гальма, електрообігрівач заднього скла, задня протитуманна фара, регулювання рульової колонки, ковпаки коліс, бруси безпеки в дверях також встановлений двигун ЗАЗ Forza відповідає нормам Євро-4.

Ціна на ЗАЗ Forza Comfort починається з суми в 83900 грн, що є дешевше аналогічної Chery A13, яку пропонують за ціною 90960 грн.

ЗАЗ Forza змінив на конвейєрі своего попередника ЗАЗ-1103 «Славута», виробництво якої завершилося в січні 2011 року.