Засіб для росту вій.

Засіб для росту вій.Існують різні засоби для росту вій. Багато виробників називають свою продукцію «революційною», натякаючи таким чином на відмінний результат, який ви отримаєте використовуючи ці засоби. Не варто відразу довіряти рекламним гаслам, варто уважно ознайомитися з виробником і його спеціалізацією. Як правило такі фірми орієнтуються в першу чергу на туше і різні очні краплі і мають позитивні відгуки і багаторічний досвід.
Як пише meelady.ru будь-яке средство для роста ресниц надасть видимий ефект не раніше ніж через два тижні, про що виробники прямо заявляють. Дійсно, швидкого ефекту звичайно не варто очікувати і виробники тут не брешуть. Для того щоб вії стали довшими може знадобиться і пара місяців, тому варто набратися терпіння. Тому варто бути особливо уважною при виборі засобів. Все таки Ви будите приймати його не один день і в безпосередній близькості до очей. Головне тут не зіпсувати собі зір. Намагайтеся вибрати засіб для росту вій з безпечним складом. Для цього обов’язково ознайомтеся зі списком інгредієнтів на упаковці препарату.

На що варто звернути увагу при виборі:

* Засіб не повинно мати побічних ефектів, доведених клінічними випробуваннями.
* Позитивні відгуки не тільки на сайті виробника.

Для прикладу візьмемо препарат карепрост, який користується популярністю і дає видимий ефект від застосування вже через 2-4 тижні. Після повного курсу слід наносити засіб 1-2 рази на тиждень для підтримки результату. Якщо цього не робити, то вії повернуться в початковий стан через пару місяців — це середня тривалість життя вій.

До складу цього засобу для росту вій входить біматопрост, що впливає на зростання вій, проникаючи в волосяний мішечок. Важливо те, що біматопрост не є гормональним препаратом і не має побічних ефектів і шкідливого впливу на організм. Карепрост впливає безпосередньо на кожну війку, зміцнюючи її і надаючи зростання. Таким чином, вії стають густішим і довшим.

Якого ефекту варто чекати від засобу для росту вій Карепрост:

* Збільшення довжини війок на 20-25% на третій місяць застосування.
* Збільшення густоти вій, так як війок стане більше
* Потемніння і потовщення вій.

Ці цифри отримані в результаті клінічних випробувань в клініках США. На території яких препарат і був сертифікований.

Де купити засіб для росту вій?

Насправді проблеми з покупкою виникнути не повинно. Засоби вільно продаються в ліцензованих онлайн аптеках з доставкою.

Ціни на засоби для росту вій.

Ціни на засоби для вій можуть коливатися від декількох сотень, до декількох тисяч рублів за курс. Препарати вартістю в пару сотень 100% є підробкою і витрачати гроші на їх покупку не варто. Більше того такі кошти можуть завдати шкоди зору! Важливо також враховувати, що швидше за все знадобиться постійне використання коштів для підтримки ефекту і зміцнення вій, тому купувати варто засіб із запасом, щоб не довелося переривати курс.