Характеристика Nokia E7.

Nokia E7Анонсована раніше Nokia E7, з’явилася на офіційному сайті Vodafone UK. Як говориться на сторінці товару, Nokia E7 з’явиться скоро, але при цьому не розкривається точна дата або ціна.

Магазин у Великобританії Expansys планує почати роздрібні продажі Nokia E7, починаючи з квітня цього року. Можливо Vodafone почне реалізацію смартфона приблизно в цей самий час.
Новинка Nokia E7 працює на операційній системі Symbian ^ 3, а в оснащенні є 4-дюймовий AMOLED дисплей з разрешеніем 640х360, QWERTY-клавіатура, WiFi, GPS, Bluetooth 3.0, HSDPA і функція підтримки USB On the Go (USB-хаб, що дозволяє підключати через перехідник USB-флешки). В апараті встановлений цілий пакет додатків для бізнесу, призначених для захищеної передачі даних. Є навігація, звук Dolby Digital Plus. Nokia E7 — що являється бізнес-смартфон також має роз’єм HDMI і пудтримує мережі присутня підтримка HD-відео (720p), камера 8 Мп, облаштованим 16-гігабайтним накопичувачем та потужним процесор і акумулятором ємністю 1200 мАг. Крім вбудованого накопичувача є 350 мегабайт власної пам’яті і 256 МБ ОЗУ. Новинка успадкувала дизайн свого попередника Nokia N8, вигляд у розкритому положенні, дисплей стоїть під кутом, як у Nokia N97, має розміри 124х62х14 міліметрів, вага телефона 176 г. , смартфон від Нокія підтримує інтернет додатки такі як Facebook і Twitter.  Рекомендована попередньо виробником ціна Nokia E7 — 495 євро.