Вибираємо Холодильник.

Що важливо при виборі холодильника, звичайно об’єм і розміри холодильника. Розміри вибираються з урахуванням вільного місця, відведеного для холодильника в вашій кухні чи кімнаті. Особливо уважно потрібно підійти до питання з вибором холодильника, в тому випадку, якщо у вас маленька кухня. А також слід заздалегідь добре обміркувати, де Ви збираєтеся його встановити. При цьому потрібно врахувати не тільки площу розміщення холодильника, але і навколишній простір. Стандартна глибина холодильника становить 60 — 80 см, висота холодильника може бути від 50 до 210 см. По ширині моделі холодильників представлені від стандартного значення 60 см до 100см. Бажано, щоб продукти не розміщати впритул, а із запасом вільного простору для циркуляції повітря. При покупці холодильника врахуйте розмах дверей — у відкритому стані вони можуть сильно заважати в тісних приміщеннях. Зверніть квагу на купуємий холодильник так як на деяких моделях є можливість міняти сторону, у яку дверцята будуть відкриватися.
Холодильники також можуть бути вбудованими він хороший гарний тим, що повністю вписується в інтер’єр Вашої кухні. Холодильник закривається дверкою, залишаються видні тільки його температурні датчики й інші потріюні індикатори. В такому випадку простір під холодильником використовують як шафки або, наприклад, для посудомийної машини. На цьому вбудованого холодилька плюси закінчуються. Вбудований холодильник коштує дорожче своїх аналогів такого ж об’єму. До того ж, його корисний об’єм мінімум у два рази менше, ніж усього об’єм займаного їм місця. Що ж стосується правил експлуатації й установки: у меблях повинні бути зроблені прорізи для вільного проходження повітря до компресора холодильника.
А скільки вам потрібно камер — один з основних критеріїв у питанні, який вибрати холодильник. Однокамерні — це холодильники тільки невеликих габаритів з одними дверцятами. Вони в основному складаються тільки з холодильного відділення. Але зустрічаються і моделі з маленьким морозильним відсіком, куди можна помістити не більше 2 кг м’яса. Може ще памятаєте ті, що у вас стояли вдома за часів радянського союзу. Найпоширеніші холодильники, що є також популярні у населення це з двома камерами (холодильної та морозильної). Основний критерій при виборі двокамерного холодильника — це взаємне розташування «морозилки» і холодильного відділення. Моделі двокамерних холодильників виробники створюють як однодверними, так і з двома дверцятами. Перевага двокамерних холодильників із двома дверима в тім, що при відкритті однієї камери холодна атмосфера в другій не змінюється. Тим самим заощаджується й електроенергія, необхідна для підтримки певної температури. Також є холодильники з трьома кемерами , але вони не набули широкої популярності у споживачів.
Холодильна камера, як правило, займає основний об’єм холодильника. У ній розташовуються безліч полиць і контейнерів для різних продуктів. Полки у холодильнику роблять або скляними, або у вигляді решітки. Скляні гарні тим, що вони легко миються і виглядають більш естетично і красиво. Перевага решітки у тім, що вони не перешкоджають циркуляції повітря усередині холодильної камери холодильника. А, загалом, будь-які полки, крім пластмасових, дуже міцні, головне, щоб всередині камери холодильника була достатня кількість кріплень. Це дозволить Вам створювати будь-які комбінації з висотою полиць всередині холодильної камери.
При виборі обсягу холодильної камери холодильника важко дати конкретних рекомендацій — все залежить тільки від Ваших потреб. Одна з головних вимог, що пред’являються при виборі холодильника, — щоб він міг вмістити всі продукти, які Вам потрібні.
Залежно від розташування морозильної камери холодильника застосовуються різні конструкції всередині її. При розташуванні в нижній частині холодильника морозильна камера обладнається трьома ящиками, які можна висувати. Якщо ж камера перебуває вгорі, то звичайно вона ділиться на частині полками. Основні критерії для морозильної камери холодильника — це корисний об’єм і здатність підтримувати певну температуру. При виборі холодильника не забувайте, що чим більше буде морозильна камера, тим менше об’єм холодильної. Подумайте, яке відділення необхідно для Вас більше.
Одно або двохкомпресорний вибрати холодильник залежить від багатьох факторів. Великі холодильники з одним компресором виробники випускають за меншою ціною. Але при цьому мотор буде працювати одночасно на «морозилку» і холодильне відділення. Тобто у разі, коли треба понизити температуру тільки в одній з камер холодильника, компресор буде охолоджувати обидві, затрачаючи при цьому додаткову електроенергію. Тому доцільно вибрати холодильник з двома компресорами. По-перше, один двигун холодильника не здатний досить швидко охолоджувати велику кількість продуктів. По-друге, для холодильника з двома роздільними, морозильним і холодильним, відділеннями краще присутність другого компресора. У такому випадку кожний з моторів холодильника буде охолоджувати тільки строго відведену йому камеру, причому температуру для кожної з них можна регулювати окремо.
Холодильник поділяються також залежно від класу його енергоспоживання. Самі економічні холодильники маркіруються буквою «А». Слідом ідуть класи «В» і «С», які не сильно відрізняються від першого і також вважаються економічними. Холодильники з більш високим показником енергоспоживання (від «D» до «G»). Значна різниця в ціні двох близьких по класу за енергоспоживанням холодильників навряд чи окупиться. Тому головне, щоб економічність виражалася буквою не нижче, ніж «С». Для прикладу можна глянути на холодильник electrolux.
Вартість холодильника буде залежати від обсягу та кількості камер холодильника, а також від їхніх функцій і систем розморожування. Додаткові складові ціни холодильника — кількість компресорів, клас енергоспоживання і природно, марка виробника.
До того ж, якщо Ви хочете, щоб холодильник використовував менше електричної енергії, дотримуйте кілька простих правил. Це дуже актуально після того як держава підняла ціни на єлектроенергію. По-перше, не ставте в холодильник продукти, температура яких не вище кімнатної. Природно, не залишайте на довгий час відкритими двері холодильника. І, бажано, вибрати місце для холодильника максимально віддалене від батареї й кухонної плити.