Вибір року.

СамсунгЗа підсумками десятого, ювілейного, Міжнародного фестивалю-конкурсу який проходив 20 січня 2011 року в Києві — «Вибір року» компанія Samsung Electronics завоювала перемогу в номінаціях «Монітор року», «Кондиціонер року» та «Сервіс побутової техніки року». Всього в цьому році були нагороджені 70 провідних українських і зарубіжних компаній, товари яких перемогли в 100 номінаціях.

У категорії «Монітор року» Samsung Electronics перемагає кожен рік існування конкурсу, що підкреслює лідерство компанії в даній сфері — як в технологічному плані, так і за часткою ринку в світі та Україні. У той же час в 2010 році Samsung вперше отримав нагороду в категорії «Кондиціонер року». Очевидно, це стало результатом високої оцінки інновацій, реалізованих у кондиціонерах Samsung. Таких, як, приміром, MPI-генератор, що знищує віруси в приміщенні.

Нагороди «Вибір року» стали черговим підтвердженням популярності бренду Samsung серед жителів України. Нагадаємо, що раніше, за результатами дослідження переваг українців, проведеного міжнародним агентством TNS, Samsung завоював перше місце в рейтингу іноземних компаній і брендів, які найбільше цінують користувачі. Сучасний дизайн, багата функціональність, висока якість і легкість в управлінні — ось, що подобається українським споживачам в продукції Samsung.

«Місія Samsung Electronics — передбачати очікування споживачів завдяки впровадженню новітніх технологій та підвищення якості продукції та обслуговування. Наша компанія створює продукти, які покращують життя людини і наповнюють її позитивними емоціями. Передові розробки та їх бездоганне якість дозволяють Samsung Electronics бути беззаперечним лідером у своїй галузі. Про вірність обраного нами шляху і кажуть чергові нагороди «Вибір року», які ми завоювали в 2010 році », — зазначив голова представництва Samsung Electronics в Україні Юнгчул Парк.

В основі методики визначення кращих товарів і послуг конкурсу «Вибір року» лежить всеукраїнське маркетингове дослідження споживчих переваг та експертна оцінка якості товарів. Результати підтверджуються міжнародним аудитом, який проводить компанія Deloitte.

Комплексна оцінка «Вибір року» складається з суми результатів досліджень споживчих переваг (40% від підсумкової оцінки), оцінки експертної ради (30%), оцінки представників провідних рекламних агентств (15%), висновків Високого журі (10%) і оргкомітету фестивалю ( 5%).

Перемогу в номінації «Монітор року» Samsung беззастережно віддали і населення, і експерти, і журі, і члени оргкомітету. Комплексна оцінка склала 29,1 бала, що майже втричі більше, ніж у найближчого конкурента. У категорії «Кондиціонер року» Samsung посів перше місце з результатом 20,3 бала — з відривом у 3,1 бал від другого місця і більше 13 балів — від третього.

Окремо варто відзначити одержання нагороди в номінації «Сервіс побутової техніки року», оскільки без якісного і швидкого сервісу успіх компанії був би неможливий. Основа сервісної політики Samsung Electronics — забезпечити покупцям і користувачам сервіс на рівні світових стандартів. Ця політика будується на простих і зрозумілих принципах. Її суть можна сформулювати одним реченням: «Ми завжди поруч». Розгалужена сервісна мережа Samsung забезпечує оперативне усунення неполадок у роботі устаткування, виявлених у процесі експлуатації як в гарантійний, так і післягарантійний період.

Завойовані нагороди поповнили колекцію золотих медалей «Вибір року», які Samsung Electronics отримав в попередні роки, — тепер їх у компанії вже 57.

newsroom.samsung.ua