Вибір електроплити.

Задумались про покупку електроплити, а яку купити не знаєте. Тут можна трішки порозмислити, купити електроплиту потрібно ту яка потрібна, а не першу яка на очі попалась. Вибрати електроплиту досить просто беремо ту, яка буде вам до душі, головне щоб вона вам подобалась і вона була функціональна. Електроплити поділити можна на – класичні або склокерамічні електроплити, також є індукційні плити – вони швидше за все нагріваються, а працюють за технологією що схожа до мікрохвильової печі.
І так, що є що: класична електроплита – на вигляд схожа до газової плити у якої конфорки схожі на бліни, великим плюсом в цих електроплитах є їх ціна і вони прості та зручні у використанні. Мінусом класичної плити є її вигляд у порівняні з склокерамічною електроплитою, в неї можна сказати, що застарілий дизайн, ще не мало важне заперечення в сторону класики, конфорки електроплити нагріваються і остигають далеко не відразу.
Якщо вибирати склокераміку то в першу чергу ваш погляд приверне її шикарний дизайн, Склокерамічна плита, це вже високотехнологічний та сучасний продукт, який характерний відмінними експлуатаційними якостями. Склокерамічна плита на відміну від класичної дуже швидко розігрівається — для досягнення температури їй потрібно не більше 10 хвилин, що можна експлуатаційні якості її порівняти з газовою плитою, також для цих плит характерний високий рівень безпеки, плюс до того і ідеально рівна поверхня — каструлі та сковорідки можна ставити як завгодно, не боячись, що вони перекинутися. Та й чистити її в рази приємніше, ніж конфорки. Що стосується недоліків, склокерамічної  плити то це її велика ціна в порівняні з класичною електроплитою. Склокерамічні плити мають електронне управління, забезпечуються індикаторами залишкового тепла. Правда, для них краще всього використовувати каструлі і сковорідки з ідеально рівним дном, та з якісної сталі, такий посуд теж не дешевий.
За незалежним дослідженням по запитах в мережі Інтернет по популярності електроплити займають такі місця серед населення:
1. електроплити gorenje
2. електроплити bosch
3. електроплити hansa
4. гефест електроплити
5. електроплита electrolux
6. електроплита indesit
7. електроплита вeco
Також треба задуматися скільки вам потрібно конфорок? Зазвичай їх буває від 2 до 6, найбільш популярний стандартний варіант — 4. Конфорки відрізнятися: розмірами, формою,  швидкістю нагрівання та потужністю. Є двоконтурні конфорки — на склокерамічна конфорка може мати вигляд кола в колі , це означає, що конфорка універсальна і підходить до будь якої посуди. Електрична плита також може мати автоматичні конфорки, які визначають температуру посуду, що автоматично контролює процес кипіння води — конфорка коли вода закипить, автоматично скине потужність і просто буде підтримувати процес кипіння.
Що можна ще додати, на даний час всі класичні електроплити відповідають сучасним вимогам безпеки та енергозбереження, вони прості й зручні в експлуатації. Електричні плити зі склокерамічною варильною поверхнею і багатофункціональними духовками дозволяють готувати так, як зручно і хочеться вам, практично без обмежень. Додаткові можуть бути функції — самоочищуюче покриття в духовках, висувні двері і листи, передові системи захисту і низьке енергоспоживання , і все це роблять їх бажаною покупкою для зручного, сучасного будинку. Навіть при поломці завжди можна зробити ремонт электроплит ardo ardo, чи будь якої іншої без проблем.
Готувати смачно можна на будь які плиті, але ніколи не потрібно забувати про безпеку і зручність самого процесу.