Велосипедна «зарядка» Nokia надійшла в продаж.

Картинка з сайта nokia.ruКомпанія Nokia випустила в продаж велосипедний зарядний пристрій для мобільних телефонів. Комплект можна придбати в європейських країнах, пише Electronista.

Всього в комплект поставки входять власне зарядний пристрій, оснащений «тонким» двухмиллиметровим роз’ємом, що застосовуються у мобільниках Nokia, кріплення для телефону на кермо велосипеда, а також динамо-генератор.
За даним Nokia, велосипедисти зможуть заряджати свої мобільні телефони при пересуванні на швидкості від 6 до 50 кілометрів на годину. Швидкість зарядки мобільників буде змінюватись в залежності від моделі та ємності акумулятора.

Вартість комплекту в країнах Європи становить 30 євро. Опис велосипедної зарядки з’явився на російському сайті Nokia. Проте його ціна поки невідома. Також не уточнюється і дата початку його продажу у нашій країні.

Велосипедна зарядка Nokia DC-14 була представлена в червні 2010 року. Спочатку повідомлялося, що вона надійде в продаж до кінця року. Причина затримки початку поставок не називається.

Лента.ру