В Німеччині зубну біль лікують глибоким декольте.

в Німеччині зубну біль лікують глибоким декольте Приємна новина в Німеччині зубну біль лікують глибоким декольте і всі стоматологи-жінки разом з медсестрами оділися в костюми фестивалю Октоберфест, одного із стоматологічних кабінетів Мюнхена, а кабінет для відвідування хворими обладнали як затишну кімнату в альпійському стилі з каміном.

Як говорить 41-річна Марія Катерина Кларковскі, що володіє цим стоматологічним кабінетом, ідея використання подібної уніформи прийшла їй під час пивного фестивалю Oktoberfest, де офіціантки носять традиційні костюми дірндл з глибоким вирізом. Після чого вона як головний лікар вирішила замовити собі і співробітницям такі ж костюми з глибоким вирізом. На її думку глибоке декольте створює психологічний бартер перед неприємними відчуттями і відвертає увагу від страху.

При відвідування хворий тільки при в ході в кабінет вже відкриває рот, що і потрібно зубному лікарю. Також це нововведення привело до збільшення клієнтів, тай медсестрам до вподоби таке вбрання, а робота стала більш веселішою. Таким поступком Марія Катерина Кларковскі показала, що вона не тільки гарний стоматолог, а й ще хороший психолог.