Що таке GSM сигналізація.

Источник картинки appleinsider.comНа даному етапі розвитку нашого суспільства безпека матеріальних цінностей та різних форм власності неможлива без використання надійної і ефективної охорони. У свою чергу ефективна і надійна охорона сьогодення немислима без використання різних технічних засобів, які дозволяють ефективно здійснювати цілодобову охорону об’єктів, максимально виключивши присутній людський фактор, знизити витрати на її утримання і підвищити її функціонал та надійність. Одною із таких альтернатив є GSM-сигналізації.  Розвиток мобільного зв’язку та новітніх технологій за останні роки підштовхнуло до створення різних багатофункціональних GSM-систем, які стали обовязковою частиною систем «Розумний будинок», воєнізованої охорони, автосигналізацій і інших інтегрованих комплексів.
Охоронна GSM сигналізація — це комплект охоронного обладнання. Принцип роботи даної охоронної системи сигналізації простий — при вторгненні злодіїв або пожежі, GSM сигналізація дзвонить і відсилає SMS з інформацією про тривогу господарям на мобільні телефони. Така GSM охорона з кожним днем стають все більш популярними, завдяки ряду незаперечних переваг:

GSM сигналізації працюють без абонплати. При тривозі GSM сигналізація дзвонить Вам, а Ви вже приймаєте рішення, як відреагувати: викликати охоронців, приїхати самому або ж зателефонувати до міліції. Відповідно Вам не доведеться щомісяця платити гроші за охорону спеціалізованій фірмі! Це робить GSM сигналізацію максимально вигідною в співвідношенні ціна-функціональність, ціна-захищеність і ціна-якість по відношенню до інших варіантів охорони.

Для GSM сигналізації не потрібна наявність телефонної лінії. Тому GSM охорона просто незамінна для заміських будинків, дач котеджів, або інших місць, де міська телефонна лінія відсутня. Що дозволяє встановлювати системи сигналізації практично в будь-якій точці країни! Більше того, Ви не тільки зможете отримувати сповіщення про тривогу, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі, але і зможете управляти сигналізацією за допомогою мобільного телефону.

Асортимент цін GSM сигналізацій коливається починаючи від $ 60 за дротову сигналізацію і закінчуючи $ 600 (є і звисайно дорощі) за бездротову багатофункціональну сигналізацію з елементами розумного будинку.

А якщо, сказати чесно, то Ви мабуть самі розумієте, що надійна охорона коштує дорого і якщо Ви захочете знизити фінансові витрати на охранные услуги, Вам доведеться виключити з комплексу безпеки окремі його складові. Але при цьому знизитися і надійність охорони. Це просте правило необхідно пам’ятати при виборі способу захисту об’єкта. Таким чином, можна зробити наступне наближене порівняння:  воєнізована охорона — ефективна і дорога, система «Розумний дім» — малоефективна і дорога, GSM-сигналізація — малоефективна і дешева, інші системи сигналізації — по-різному, в залежності від функціональності.

Повинні Ви розуміти, що якщо зловмисники захочуть пограбувати або вкрасти Вашу власність, вони зроблять це будь-якими способами і жодна система безпеки не вбереже Вас від цього. І тому основна дилема при виборі сигналізації: ефективність — вартість. Чи варто переплачувати за «Дорогу» сигналізацію, якщо вона такою ж ефективності, як і «дешева»?!