Samsung розширює свою лінійку Android-смартфонів.

Samsung Electronics GALAXY SSamsung розширює свою лінійку Android-смартфонів чотирма новими моделями серії GALAXY.

Компанія Samsung Electronics розширела сімейство смартфонів GALAXY на базі ОС Android ™ моделями Samsung GALAXY Ace, Samsung GALAXY Fit, Samsung GALAXY Gio і Samsung GALAXY mini. Новинки йдуть по стопах бестселера Samsung GALAXY S, при цьому кожна з них володіє своїми унікальними особливостями.

Смартфони лінійки Samsung GALAXY розраховані на різні стилі життя і пропонують багату мультимедійну функціональність і широкі можливості для онлайн-спілкування. Їх власники отримають доступ до більш ніж 100 тис. додатків в магазинах Android Market ™ і Samsung Apps. Новинки підтримують технологію швидкого введення тексту Swype від Samsung, підключення по Wi-Fi і оснащені інтегрованою системою повідомлень Social Hub, яка збирає воєдино всі контакти, повідомлення й електронні листи на одному екрані.
Нові моделі сімейства GALAXY покликані розвинути успіх смартфона Samsung GALAXY S, продажі якого по всьому світу досягли показника в 10 млн штук всього за сім місяців. При створенні новинок інженери Samsung взяли GALAXY S за основу, розробивши чотири моделі, розраховані на різні категорії користувачів з різними уподобаннями та вимогами до смартфону.

Samsung GALAXY AceSamsung GALAXY Ace.

Модель GALAXY Ace створена для комунікабельних молодих професіоналів, які стежать за новими трендами у світі hi-tech. Витончений дизайн смартфона виглядає просто і водночас елегантно, причому на його компактному корпусі знайшлося місце для великого 3,5-дюймового дисплея з роздільною здатністю HVGA. Висока швидкодія апарату забезпечує процесор з тактовою частотою 800 Мгц, а серед його можливостей варто відзначити голосовий пошук і додаток для перегляду документів ThinkFree.

Samsung GALAXY Ace вже надійшов у продаж в Росії, а незабаром з’явиться на ринках інших країн Європи, а також в Індії та Китаї.

Орієнтовна ціна Samsung GALAXY Ace — S5830 складає 3499 грн.

Samsung GALAXY FitSamsung GALAXY Fit.

Samsung GALAXY Fit розрахований на користувачів, яким потрібен смартфон, здатний стати помічником як в роботі, так і в спілкуванні з друзями і розвагах. Великий дисплей діагоналлю 3,31 дюйма підійде і для перегляду офісних документів, і для серфінгу в Інтернеті, і для відображення мультимедіа, а процесор із частотою 600 Мгц забезпечить необхідну швидкодію смартфона.

Світові продажі Samsung GALAXY Fit почнуться в лютому з ринку Росії і продовжаться в інших країнах Європи, а також в Індії і Південній Америці.

Орієнтовна ціна Samsung GALAXY Fit — S5670 складає 2799 грн.

Samsung GALAXY GioSamsung GALAXY Gio.

Цікавий дизайн і зручний доступ до соціальних мереж Samsung GALAXY Gio сподобаються молодим професіоналам, які цінують стиль і хочуть завжди бути на зв’язку і в курсі подій. Назва моделі перекладається з італійської мови як «дорогоцінний камінь», що підкреслює неординарність дизайну і надійність цього смартфона. Оснащений 3,2-дюймовим HVGA-дисплеєм, Samsung GALAXY Gio об’єднує інтелект і красу — новинка порадує тих користувачів, які бажають бачити обидві ці якості в одному мобільному пристрої.

Samsung GALAXY Gio почне свій хід з ринку Росії, а потім модель з’явиться і в інших європейських країнах, а також в Індії та Китаї.

Орієнтовна ціна Samsung GALAXY Gio — S5660 складає 2599 грн.

Samsung GALAXY miniSamsung GALAXY mini.

Samsung GALAXY mini — ідеальний кандидат на роль першого смартфона для юних користувачів. Компактний корпус моделі і зухвалий дизайн з яскравою кольоровою смугою на торці — справжня знахідка для тих, хто шукає телефон, щоб підкреслити свою індивідуальність. GALAXY mini відрізняється не тільки неповторним стилем, 3,14-дюймовим екраном, процесором з частотою 600 Мгц, але і багатою функціональністю, включаючи голосовий пошук Google ™ і переглядач документів Quick Office.

Новинка вже надійшла в продаж в Росії, а незабаром з’явиться на ринках інших країн Європи, а також в Індії та Китаї.

Орієнтовна ціна Samsung GALAXY mini — S5570 складає 2389 грн