Російський iPhone то китайський партизан.

МТС Glonass 945Компанія МТС скоро начне продавати новий смартфон якого нарекли російським вбивцем iPhone, хоча нічого вбивчого в ньому не присутньо, просто дешевий китаєць під брендом МТС. Назва моделі смартфона — МТС Glonass 945, який також в кінці минулого року був представлений президенту Росії Дмитру Медведєву під виглядом так названого аналога iPhone. Єдиною особливістю смартфона Glonass 945 є те що він працює з двома системами географічного позиціювання — GPS і російською ГЛОНАСС, але мабуть цим популярності сильної не здобути. Хто ж  виробник того хто «вб’є iPhone» в Росії, а це китайська компанія ZTE. Так чому його величають російським? Недавно також компанія МТС презентувала разом із Білайн свої, але знову же китайські планшети.

Характеристики смартфона МТС Glonass 945: смартфон працює під операційною системою Android 2.2 Froyo, також використаний процесор Qualcomm MSM 7230 (частота роботи процесора 800 МГц), дисплей резистивний  3,2 «(роздільна здатність дисплея 320х240 пікселів), має вбудований модуль позиціонування GPS / ГЛОНАСС і камеру в 2 Мп.

Як видно з характеристик смартфона МТС Glonass 945, в нього нема нічого надзвичайного і таким апаратом нікого вже не здивувати, продаж смартфона, що повинен «вбити iPhone» на теренах Росії повинні стартувати у квітні цього року, за орієнтованою ціною в 380 доларів.