Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Резюме зразок.

Як відомо, першим кроком влаштування на роботу, є грамотно складене резюме. І тільки потім вже йде висока зарплата, кар’єрний ріст і авторитет у начальства. У даній статті я дам декілька рекомендацій як скласти резюме, яку допоможуть правильно скласти резюме, що дуже допоможе при працевлаштуванні.
1. Перш за все, зверніть увагу на граматику та пунктуацію. На жаль це не школа і тут вже просто двійкою або трійкою не звільнитися. Серйозні компанії чимало уваги приділяють тому, наскільки грамотний здобувач. Тому при складанні резюме не полінуйтеся перевірити текст на орфографію. Це досить просто зробити в тому ж Word.
2. Наведіть довідки про компанію до написання резюме. Адже в кожній компанії є якісь підвалини, принципи, певний дрес-код. І чим серйозніше компанія, тим більше вимог до всього цього. Резюме має виглядати відповідно. У Wordе для цього просто досить вибрати відповідний шаблон резюме.
3. Не використовуйте ВЕЛИКІ літери. Навіть якщо ви хочете підкреслити якісь особливі і дуже важливі вміння. Великі літери в тексті сприймаються як крик. Думаю, не кожному роботодавцю сподобається, якщо на нього стануть кричати. Щоб виділити щось особливе, скористайтеся делікатнішою подачею тексту.
4. У будь-якому резюме необхідно надавати відомості про те, де ви вчилися і працювали. Обов’язково потрібно вказати назви організацій, а також дати (навчання, роботи і так далі). Якщо ви відправляєте резюме в електронному вигляді, то можете вказати електронні посилання на дані організації. Це буде тільки перевагою. Крім того, коротко розкажіть про свої обов’язки на попередній роботі. Це допоможе роботодавцю представити вас, у своїй фірмі. Не забудьте згадати про досягнення на минулій роботі, якщо такі є, звичайно.
5. Обов’язково повідомте про навички володіння ПК. Детально розкажіть про те, у яких програмах ви вмієте працювати. Не обмежуйтеся фразою «просунутий користувач».
Пример резюме надано сайтом jae.org.ua — робота та навчання.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: